Nokia E71 cok buyuk sorun lutven yardim edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fixana1

fixana1

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E71 cok buyuk sorun lutven yardim edin
Arkadaslar telefonum Nokia E71 RM-346 Versiyon 400.21.013 Tarih 22-10-2009 gecen hafta telefona hack yapmistim Helloox v.2.01 surumu ile, fakat reset etmem gerekiyordu telefonu. Resetledim hatta hafiza kartini da bicimlendirdim. Facebook + YouTube + Ovi Rehberi uygulamalari kayboldu, baska kaybolan uygulamalar varmi tam denemedim. Ama buyuk sorunum su Abiler, telefon USB kablosu ile bilgisayara baglanmiyor yaklasik 15 ya 20 tane bilgisayarda denedim, baska USB kablolari ile denedim, fakat malesef telefonda USB, PC Suite modunda bagli, veya USB, Depolama Modunda bagli, ve diyer baglantilarin bagli oldugunu gosteriyor olsa bile, bilgisayar da bir tik bile yok. Arkadaslar benim sizlerden istediyim Telefonda Cihaz yoneticisi diye bir uygulama var diyorum ki telefonun yeni yazilimini o uyguladamadan guncellestirmek icin ayarlari nasil gireceyimi bilmiyorum, acik soyliyeyim Servise goturecek param da yok. Zannediyorum ki telefonu Cihaz yoneticisi uygulamasindan guncellestirirsem bilgisayarla baglanmama problemi hallolur, bana yardimci olursaniz cok memnun olurum. Simdiden Tesekurler yardim edenler de sagolsun etmeyenlerde...

waycell

waycell

Üye
resetledim derken formatmi attin fabroka ayarlarinami dondun.formatlamadiysan *#7370# yes tuslayarak deneyebilirsin hafiza kartinda problemli olabilir karti cikarip formatla ve pcye tak.guncellemek icin phoneix programini veya nokia softvareupdater i kullanmalisin bunlar icinde pcye baglanmalisin malesef.telden guncelleme olmaz

fixana1

fixana1

Üye
    Konu Sahibi
Malesef ben bunlarin hepsini uyguladim yani denedim, fakat sonuc yok yani baglanmiyor yine bilgisayarla ama telefondan guncelleme olmasi gerekiyor Cihaz yoneticisi uygulamasi ile. Menu, Araclar, Cihaz yon., Yeni sunucu profili, iste bu Yeni sunucu profili ayarlarinin nasil girilmesi gerektigini bilmiyorum. Hatta telefona hack yapmayi denedim o bile olmuyor, gerci ben telefonlardan biraz iyi anlarim da boyle bir problemle ilk defa karsilasiyorum ama yine de tavsiyen icin tesekur ederim arkadasim. Cok sagol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt