nokia E7 kamera

Sponsorlu Bağlantılar

frkan_tr

frkan_tr

Üye
    Konu Sahibi
nokia E7 kamera
Beyler telefonun kamerasini acinca
Beklenmedik bir hata oluştu.kamerayı tekrar başlatın.kamerayı yeniden başlatmak işe yaramazsa tel. Yeniden baslatin diyor .
Yendien baslatiyorum ama kamera duzelmiyor acil yardim beyler

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Cihazın yazılımını değiştirebilirsiniz.
Olmadı cihazınızın yazılımsal bölümünde bu dosyalar eksik mi dikkat edin.
1.MMEDIA PROC 281.76
2.FAN5361_TPS6262x
3.BH28SA2WGUT

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hard Format Atsanda Olur Ama En Temizi Dead Flash Atman O Zaman Kesin DÜzelir Kamera Modu Filan Kullanma.
Yada Telefonu Aç Kapa Yapıp Dene Belki Düzelir

frkan_tr

frkan_tr

Üye
    Konu Sahibi
Hard Format Atsanda Olur Ama En Temizi Dead Flash Atman O Zaman Kesin DÜzelir Kamera Modu Filan Kullanma.
Yada Telefonu Aç Kapa Yapıp Dene Belki Düzelir
Telefonu ac kapa yaptim duzelmedi hard format attim gene olmadi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
frkan_tr

frkan_tr

Üye
    Konu Sahibi
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Acaba kamerada donanımsal bir sorun olabilir mi ? Nereden tahmin ediyor derseniz . Bende 6230i var içini çok açtım telefonun(Az çekmedi benden). Telefonun kamerasının oturduğu bir kısım var. Dört tarafı metal saçla çevrili. O kısmın tek tarafını eğmişim . Kamera yerinden oynuyor . Oynama yapınca bekleme moduna alıyor . Kameraya bastırınca düzeliyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Acaba kamerada donanımsal bir sorun olabilir mi ? Nereden tahmin ediyor derseniz . Bende 6230i var içini çok açtım telefonun(Az çekmedi benden). Telefonun kamerasının oturduğu bir kısım var. Dört tarafı metal saçla çevrili. O kısmın tek tarafını eğmişim . Kamera yerinden oynuyor . Oynama yapınca bekleme moduna alıyor . Kameraya bastırınca düzeliyor
Olmaz Diye Bişey YOk Tabiykide İş Yazılımda Değilse O Noktaya Dönülmeli :)

Üst Alt