nokia E7 kamera

frkan_tr

frkan_tr

Üye
    Konu Sahibi
Beyler telefonun kamerasini acinca
Beklenmedik bir hata oluştu.kamerayı tekrar başlatın.kamerayı yeniden başlatmak işe yaramazsa tel. Yeniden baslatin diyor .
Yendien baslatiyorum ama kamera duzelmiyor acil yardim beyler

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Cihazın yazılımını değiştirebilirsiniz.
Olmadı cihazınızın yazılımsal bölümünde bu dosyalar eksik mi dikkat edin.
1.MMEDIA PROC 281.76
2.FAN5361_TPS6262x
3.BH28SA2WGUT

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hard Format Atsanda Olur Ama En Temizi Dead Flash Atman O Zaman Kesin DÜzelir Kamera Modu Filan Kullanma.
Yada Telefonu Aç Kapa Yapıp Dene Belki Düzelir

frkan_tr

frkan_tr

Üye
    Konu Sahibi
Hard Format Atsanda Olur Ama En Temizi Dead Flash Atman O Zaman Kesin DÜzelir Kamera Modu Filan Kullanma.
Yada Telefonu Aç Kapa Yapıp Dene Belki Düzelir
Telefonu ac kapa yaptim duzelmedi hard format attim gene olmadi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
frkan_tr

frkan_tr

Üye
    Konu Sahibi
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Acaba kamerada donanımsal bir sorun olabilir mi ? Nereden tahmin ediyor derseniz . Bende 6230i var içini çok açtım telefonun(Az çekmedi benden). Telefonun kamerasının oturduğu bir kısım var. Dört tarafı metal saçla çevrili. O kısmın tek tarafını eğmişim . Kamera yerinden oynuyor . Oynama yapınca bekleme moduna alıyor . Kameraya bastırınca düzeliyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Acaba kamerada donanımsal bir sorun olabilir mi ? Nereden tahmin ediyor derseniz . Bende 6230i var içini çok açtım telefonun(Az çekmedi benden). Telefonun kamerasının oturduğu bir kısım var. Dört tarafı metal saçla çevrili. O kısmın tek tarafını eğmişim . Kamera yerinden oynuyor . Oynama yapınca bekleme moduna alıyor . Kameraya bastırınca düzeliyor
Olmaz Diye Bişey YOk Tabiykide İş Yazılımda Değilse O Noktaya Dönülmeli :)

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt