Nokia E65 s60 uyumlu olmasına rağmen sis dosyalarını açamıyorum :(

Sponsorlu Bağlantılar

TheLivTyler

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E65 s60 uyumlu olmasına rağmen sis dosyalarını açamıyorum :(
arkadaslar bi çok oyun tema program sis dosyası halinde karşıma çıkıyor ama ben çoğu zmn yükleyemiyorum dosyaları yardımcı olursanız sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

hala yardımınızı bekliyorum arkadaşlar lütfen ilgilenin teşekkürler :(

NobLe

NobLe

Üye
arkadaşım bu sorun sanırım N73 dede var.galiba senin telefonun s60 degil s90 veya s80 olabilir bunu bir telefoncuya yani tamir ve bakımıyla ilgilenen bir yere götürüp ögren:oke:

mecay66

Üye
kardes senin telefonun os9 3 yani sen os6-7-8 programlarını yukleyemezsin

TheLivTyler

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler beyler saolun ama nokia nın kendi sitesinde ( ) E65 s60 uyumlu diye görünüyo ama neyse bi yerde yanlışlık yapıyorumdur saolun

mecay66

Üye
kardes senin tele gore olanların bazıları sis dirde bu sizi aldatmasın sadece programın os9 uyumlu olması gerekiyor

B'R'K

Üye
benim bildiğim kadarıyla e65 sis açmaz çünkü symbian işletim sistemi yüklü deil

TheLivTyler

Üye
    Konu Sahibi
herkese teşekkürler çok yardımcı oldunuz saolun

34ByYuNuS

Üye
bendede nokia 6120 classic var telefonun kendi tanıtımındada s60 diyor ama benimkindede sis uzantıları çalıştırmıyom bu nasıl olcak birde bazı oyunları yükleniyor ama ekranın 1/4 de filan alacak şekilde çok küçük gösteriyor büyütemiyorum teknik bir arızasımı var

ULTIMATE93

ULTIMATE93

Üye
bendede nokia 6120 classic var telefonun kendi tanıtımındada s60 diyor ama benimkindede sis uzantıları çalıştırmıyom bu nasıl olcak birde bazı oyunları yükleniyor ama ekranın 1/4 de filan alacak şekilde çok küçük gösteriyor büyütemiyorum teknik bir arızasımı var
kardes senin tel 240x320 piksel oyun destekler sen 6600 oyunlarını yüklersen tabi calısmaz yada ekran kücük olur oyun ararken 240x320 olmasına tema program ararken s60 3rdolmasına dikkat et:oke:

civandavut

civandavut

Üye
kardeş nokia e65 symbian s60 3rd işletim sistemiyle çalışmaktadır.Yani sis değil sisx ve java yükleyebilirsin

ahmetberka

Üye
bu sorunu hala yasayan arkadaslar yazılım guncelledıkten sonra sorun kalkıyor sıs dosyalarını calıstırabılıyorusnuz buyrun orj. sıtesı budur burda her sey analtılıyor.

Emre-45

Emre-45

Üye
Bir arkadaşım da e66 da açamıyordu

Üst Alt