Nokia E6 Türkçeleştirmek İçin Product Code Değiştirmek?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OHEN

OHEN

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E6 Türkçeleştirmek İçin Product Code Değiştirmek?
Selam Arkadaşlar. Ben yurtdışından bi Nokia E6 Edindim. Fakat tahmin edeceginiz gibi Türkçe Dil desteği yok :( bunu kalıcı olarak nasıl türkçeleştirebilirim. product code değiştirilmeden türkçe firmvare yüklersek güncellediğimiz zaman tekrardan ingilizceye dönüyor ve türkçe seçeneği siliniyor. Telefon şu an symbian Belle ama ingilizce olarak duruyor :( varmı bi bildiği olan bu konuda? lutfen bilmeyenler yorum yazmasın.(mesela phoenix in son sürümünde bile E6 nın product code u değiştirilemiyor, nemesis i söylemicem bile :( Yardımlarınızı Bekliyorum...

YkPkY

YkPkY

Üye
product kodu değişmiyor,daha doğrusu değiştirebilecek bi program henüz yok hala.ben zamanında çok denedim,phoenix bile değiştiremiyor.
nemesis s60 cihazlar için.

her güncellemede naviden indirip phoenixle flashlayacaksın.zaten şuan daha üst bir fw yok.ovi suitle güncellemede de navideki güncellemedeki de aynı yazılım.

hakan_710

hakan_710

Üye
product kodu değişmiyor,daha doğrusu değiştirebilecek bi program henüz yok hala.ben zamanında çok denedim,phoenix bile değiştiremiyor.
nemesis s60 cihazlar için.

her güncellemede naviden indirip phoenixle flashlayacaksın.zaten şuan daha üst bir fw yok.ovi suitle güncellemede de navideki güncellemedeki de aynı yazılım.

aynı cevabı verecektim kaya.77 arkadaşımızın dediklerine tamamiyle katılıyorum. Navi kullanarak dosyaları indir. Yardıma ihtiyacın olursa müsait bi zamanda ben veya başka bir arkadaşımız yardımcı olur

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
OHEN

OHEN

Üye
    Konu Sahibi
ya navide de şöyle bi sorun var birkaçtane E6 Black fw si çıkıo bazılarında farklı dosyalar falan var hatta birinde simlock vardı bende yüklemedim açıkçası. orda ne yapmak gerekir?

YkPkY

YkPkY

Üye
onları tie alma.
olsada olmasada flashını atabilirsin,ana dosyalar aynı.
ama toplamında emmc.fpsx adında iki dosya haricinde 15 dosya olsun.en sağlam flash.
navifirm-server-nokia care suite

OHEN

OHEN

Üye
    Konu Sahibi
hala yokmu product code olayinin cozumu arkadaslar ne kadar zaman gecti. :( acikcasi her yeni yazilimda tekrar ugrasmak istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt