Nokia E6 Ovi Magazasına Girmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E6 Ovi Magazasına Girmiyor
Telefonum 1 aydır belki daha fazla Ovi mağazasına girmiyor. Hard format attım Güncelleme yaptım fabrika ayarlarına getirdim ama nafile. internet tarayıcısından mağazaya giriyor. 2015 itibariyle Nokia E6 için güncel işletim sistemi var mı? Varsa link koyabilir misiniz? Ve nasıl yapacağımını anlatın anlatımların linkini koyabilir misiniz?

asigsasi

asigsasi

Üye
Telefonum 1 aydır belki daha fazla Ovi mağazasına girmiyor. Hard format attım Güncelleme yaptım fabrika ayarlarına getirdim ama nafile. internet tarayıcısından mağazaya giriyor. 2015 itibariyle Nokia E6 için güncel işletim sistemi var mı? Varsa link koyabilir misiniz? Ve nasıl yapacağımını anlatın anlatımların linkini koyabilir misiniz?
refresh den sonra yeni güncelleme yok ovi mağazada artık yönlendirme yapıyor alttaki yeni mağaza artık "

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Peki kardeş Her yönden Nokia E6 yı tamamlayacak 2015 güncel Program arşivi bir arada var mı?

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
indirdiklerimin yarısı serfitika hatası veya bilmem ne falan diye hata verdi. indirdklerimi sildim Telefona format attım. 2015 itibariyle Güncel olan ve Free olmayan programların olduğu bir paylaşım yok mu? ücretsiz olanları opera mağazasından indiririm. ücretli olanlar varsa ve güncelse paylaşmanız mümkün mü?

asigsasi

asigsasi

Üye
telefonu hackle sertifika hatası ile karşılaşma
symbian için destek kesildi güncel bir olay yok

Üst Alt