Nokia E6 ÖneriLeriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Noblesatan

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E6 ÖneriLeriniz.
Merhaba arkadasLar...forumu geneLde takip etmeye caLisiyorum fakat teknoLojiye ve degisen uyguLamaLara yetismek gercekten cok zor...Birde sabah ise gidip aksam yorgun argin geLirseniz vay haLinize... =) neyse...

Lafi uzatmaya gerek yok...bir kac gun oncesine kadar nokia E71 kuLLaniyordum...fakat parayi biraz buLunca E6 aLdim...sizden ricam E6 icin ise yarar programLar...sizin oneriLeriniz...forumda cogu sey ingiLizce ve bazen insanin kafasi aLmiyor =) baziLarindada acikLama oLmuyor...eger sizin kuLLandiginiz ve hosunuza giden proLar ws.ws varsa oneriLerinizi bekLiyorum...aradigim bir kac sey var...mesela ekrandaki 2 iconu genisletmek...extra buton tarzi gibi birsey...forumdaki cogunu denedim fakat uygulama saglayiciniz ile gorusun diyor :) Lutfen degerLi biLgiLerinizi payLasin :)

dip not teLefonum hackLi degiL =) ve yukLeme linkLerini atarsaniz sevinirim...SaygiLar.

doctorrr

doctorrr

Üye
sadece 15 dakka foruma gözat seni tatmin edebilecek işine yarayacak çok şeyler bulabilirsin emin ol...

hidayet02

hidayet02

Üye
Hackledikten Sonra Gel İşine Yarar Proları Söylerim. Şuanlık Signed Pro Aklımda Yok Yarın Akşam Kafamı Toparlayayım O Zaman Elimden Geldiğince Yardım Ederim:)

Noblesatan

Üye
    Konu Sahibi
sadece 15 dakka foruma gözat seni tatmin edebilecek işine yarayacak çok şeyler bulabilirsin emin ol...

devamLi forumu takip ediyorun fakat bazilari telefonum ile uyumlu olmuyor kardesm...yani telefonuma uygun olani bulamiyrm...iste tam bu program diyorum uyumsuz cikiyr =))) o yuzden boyle bi baslik attim.

- - - Eklendi - - -

Hackledikten Sonra Gel İşine Yarar Proları Söylerim. Şuanlık Signed Pro Aklımda Yok Yarın Akşam Kafamı Toparlayayım O Zaman Elimden Geldiğince Yardım Ederim:)

peki kardesm bekliyorum...devamli konu basligi altina bakicagim zaten.

doctorrr

doctorrr

Üye
devamLi forumu takip ediyorun fakat bazilari telefonum ile uyumlu olmuyor kardesm...yani telefonuma uygun olani bulamiyrm...iste tam bu program diyorum uyumsuz cikiyr =))) o yuzden boyle bi baslik attim.

- - - Eklendi - - -

peki kardesm bekliyorum...devamli konu basligi altina bakicagim zaten.
taammam o zaman :tebessüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt