nokia E5 mi yoksa xperia x10 mini pro - mu ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xwedan

xwedan

Üye
    Konu Sahibi
nokia E5 mi yoksa xperia x10 mini pro - mu ??
şu gunlerde bır telefon almayı dusunuyorum baktıgımda bana en uygunları nokıa e5 yada x10 minipro tavsıyelerınızı beklıyorum .. yardımcı olursanız sevınırım
su sıralar x10 mini pro düşünüyorum ama düşüncelerinize göre almak daha akıllıca olur ..:hmmm

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
E5'in hiç ekstra özelligi yok ama mini'den daha iyi bana göre :pro:
Glaxy pro'ya da bakmanda fayda var.

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Galaxy s2 den sonra x10 en iyi galaxy s2 sıfıri 1200 le 1400 tl arası x10 ise 999 tl daha uygun x10 al derim

berk bilgin

berk bilgin

Üye
:kotu:Arkadaşım sakin sakin ol ne yaptın sen yükseklerde uçuyosun dikkat çok dikkat

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
:kotu:Arkadaşım sakin sakin ol ne yaptın sen yükseklerde uçuyosun dikkat çok dikkat

Arkadasım X10 ile X10 mini arasında daglar kadar fark var.Arkadas X10'u sormuyor ki bize X10 miniyi soruyor :good:
Tamam sakinim :d:

Ocean258

Ocean258

Üye
androidli olanı al bencede.. nokiadan uzak dur..

technoblue

technoblue

Üye
E5'in hiç ekstra özelligi yok ama mini'den daha iyi bana göre :pro:
Glaxy pro'ya da bakmanda fayda var.

tasarımı çok kaba ya. çok geniş olmus. xperia x10 mini şık görünüyor ama kalınlık fazla oluyor klavye kapanınca. illa ki klavyeli bir smartphone mi olmalı peki?

HAM ZA

HAM ZA

Üye
KARDEŞİM ŞU ARALAR BANA GÖRE NOKİA NIN SON ÇIKAN S60V5 VE S40V5 LER GERÇEKTEN SİNİRBOZUCU DÜZEYDE PAHALI BENDE 5250 VAR 390 TLYE ALDIM ALDIĞIMA PİŞMANIM:vur SAMSUNG UN 380-350 TL ARASI DEĞİŞEN 3GLİ MODELİ VARDI İSMİ AKLIMA GELMİYO XPERİA 10 MİNİ EN AZINDAN ANDROİD İŞLETİM SİSTEMLİ. E5 VB. TELEFONLAR ÇOK KÖTÜ DERECEDE KULLANIŞSIZ:oke:

xwedan

xwedan

Üye
    Konu Sahibi
cevap veren herkese tesekkur ederım zaten benım hosuma gıden kucuk ve kullanıslı olması :) e5 ın kamera ve ısletım sıstemı ıyı dıye dusunuyorum ama x10 mınıpro nun sıstemı ve kucuklugu super kalın olması problem fakat cokta onemlı degıl dıye dusunuyorum :S
galaxy pro da hos telefon ama xperia lar hosuma gıdıyor 500 en fazla 600 tl olmalı alacagım telefon :S

xwedan

xwedan

Üye
    Konu Sahibi
aslında nokıa c5-03 de cazıp duruyor :D
:d:

regreg1950

Üye
kardeşim al kurtul. çok aşırı mesajlaşmıyosan pro alma mini al dokunmatiği gayet iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...