Nokia e5 güncelleme sorunu çok acil !

Sponsorlu Bağlantılar

kamboocha

Üye
    Konu Sahibi
Nokia e5 güncelleme sorunu çok acil !
nokia e5 cep telefonum var güncelleme sorunu yaşıyorum. zaten güncel sürüm mevcut diyor nokia e5 için nemesis kullanmalımıyım kullanıcaksam yeni codeları bulamadım yardımcı olabilirmsiniz

majestic11

Üye
ben olsam fazla kurcalamazdım güncellemeleri kendi yapmadığı şekilde sistemi sapıtıyor telefonun :( ben öyle bi hata yaptım eski versiyonu geri yüklemek zorunda kaldım

e1ektronick

e1ektronick

Üye
guncellemeye baslamadan once product code'ler vardir sende biliyorsun; telefonun rengine gore, donanimina gore veya ulkesine gore belirli kurallar icinde bunlar olusturulur. bunlari bulmalisin mesela Nokia 5800 icin 0587676: Euro2-Turkey Navi 0573741: Euro2 Turkey Black 0559373: Euro2 Turkey BLUE 0559083: Euro2 Turkey RED bu kodlar hazirlanmis ve arasinda ufak farklar olusturulmus (yerine gore). neyse bu kodlar soyledigim telefon icin NSU (Nokia Software Update) ile tekrar yukleme yapabilirsin ama diger kodlarla zaten guncel surum mevcut diye seni uyarir (ayni sende oldugu gibi). bu noktada sen bu forumda bayagi bi arastir mutlaka ayni sorunlari yasayan birisi bu konu hakkinda benim gibi uzun ve detayli bilgi vermistir, olmadi dili yabanci olan siteleri arastir mutlaka bu kodlari bulacaksin (mesela navifirm programini incele). sonra nemesis programi ile buldugun product codeyi (bu code yukarda yazdigim gibi yeniden yukle gibi sana bir secenek sunacak, zaten guncel surum mevcut uyarisi yerine) telefona kopyala sonra NSU ile telefonu guncelleye gec, olay tamadir. guncellemeden once yeni surum varsa once arastir neler var neler kaldirildi biraz bilgi topla sana gore onemli olan ve olmayanlarla ilgili sonra yeni surumu yuklemeye karar ver.

OğuzcanAbi

Üye
az bekle
gelir hepsine =?
biraz daha bekle uğraşmana değmez =P

kamboocha

Üye
    Konu Sahibi
cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim, telefon daha yeni olduğundan biraz beklemeye karar verdim . güncelleme durumundaki Güncellenmedi yazısına biraz daha katlanıcam artık :)
iyi günler..

Boni20

Üye
e5 te ekran titremesi normal mi yaa

muhtarturk

Üye
Bence Nokia E5 i sadece Ovi suite ile güncellemelisin.Aksi halde sorun yaşayabilirsin

kain711

Üye
arkadaşlar çektiğim fotoğraflar galeri kısmında gözükmüyor hiçbiri birde facebook twiteer gibi ağlara direk menü üzerinden facebook simgesine tıklayıp giremiyorum bekliyor sürekli