nokia destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ltfllh

ltfllh

Üye
    Konu Sahibi
nokia destek hattına e-posta ile mesaj göndermek istiyorum ama nerden gönderileceğini bir türlü bulamadım nerden gönderebilirim
 
Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
uygulamalarda e-posta sihibazı olmalı veya mesaj bölümünde e-posta bölümü olmalı bi dene istersen
 
ltfllh

ltfllh

Üye
    Konu Sahibi
ben bilgisayardan atmak istiyorum

--------------- Ekleme ---------------

kimse bilmiyomu ya ben nokia ya e posta göndermek istiyorum
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt