Nokia Cooker Sorunum... Bakarmısınız Lütfen...?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Cooker Sorunum... Bakarmısınız Lütfen...?
Arkadaşlar bu nokia cooker ile cfw yapınca, telefon hafızasını tam dolu göstermesi(bilgisayarda), telefon hafızasın adının (opera mini, mobil ve bilgisayarda) n~coo~r gibi görünmesini ve *#0000# yapınca çıkan "created with nokia cooker" reklamından nasıl kurtulabiliriz?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Benimde yaptığım cfwler var böyle bir sorun yok hangi sürümü kullanıyorsun.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
nokia cooker 2.9 kullanıyorum. Öyle yazıyor. O kullandığını upload edebilirmisin?

- - - Eklendi - - -

bu arada ilgilendiğin için teşekkürler

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Rica ederim imzamda yazıyor flaş ve cfw atmak için programlar diye orda var dostum eskisini kaldırıp öyle dene bakalım.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
ya ben çok oluyorum galiba ama mobilim imzan görünmüyor. :) rica etsem link atarmısın konunun?

okitox

okitox

Üye
cooker i çalıştırabilen var mı şu an bi dener misiniz sanırım yeni sürümü çıkacak. tam da cfw yapıyordum yav... açmıyor eski sürüm diyor...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
okitox

okitox

Üye
2,09 işte en son çıkan. başka yok sitesinde...

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
bunu indir ve lunch vs yazan yere nokia cooker.exe yi göster. Alttan tariği de 01.01.2006 yap bu şekilde ben bu gün açtım. Ama her defasında aynısını yapman gerekiyor. Buyur link mobılden bu kadar oluyor idare et. :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Şimdilik pc tarihinizi geri alın bendede dün olmuştu öyle aştım sorunu işiniz bittiğinde düzeltirsiniz.;)

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Şimdilik pc tarihinizi geri alın bendede dün olmuştu öyle aştım sorunu işiniz bittiğinde düzeltirsiniz.;)

evet bu da bi seçenek ama benim pcm yok. O yüzden cafelerde yapmak zorundaym bunları ve bazı cafelerde de saat değiştirilemiyor yetki vermiyor. Bu sayede sorunsuz işlem yapabiliyoruz.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

evet bu da bi seçenek ama benim pcm yok. O yüzden cafelerde yapmak zorundaym bunları ve bazı cafelerde de saat değiştirilemiyor yetki vermiyor. Bu sayede sorunsuz işlem yapabiliyoruz.

Evet ama malesef bazı yöntemlerdede kendi pcniz olması gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt