Nokia C7 sıkıldım artık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sansar775

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C7 sıkıldım artık
Arkadaşlar bende symbian mağdurlarındanım.Artık c7 yi satmayı düşünüyorum.Cihaz 1 yıldır elimde ama ekranı parçalanmıştı onu değiştirdim.İkinci el alıcılarına kaça satabilirim bu cihazı? Bir de samsung ı8150 almayı düşünüyorum c7 ye sattıktan sonra bu cıhazı alınca pişman olur muyum?

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
elimdekine sahip olmak isteyenler var değerini bil değişip ne yapacan oyun için mi unutma elindeki bir telefon

Alperen Şuayb

Üye
Kardes Ben 2 Yildir C7 Kullaniorum Ve Cok Memnunum Ayrica Symbian Magduru Olman Sadece Uygulamaya Bagli Cunku Diger Baska Telefonlardan Farki Yok Hatta Daha Iyi Bide Android Samsunga Isletim Sistemini Vermekle Buyuk Hata Yapti Zaten Samsungun Iki Tane Adam Gibi Telefonu Var Onlarda Nexus Ve S2 Nokta.

Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
sadece oyun icin telefon degistirilmez.
elinden dusen c7 degilde samsung olsaydi tamamen paramparca olurdu.
su an android alinacaksa bu HTC marka bir telefon olmalidir.
Samsungun ucuz telefonlari duzgun adam gibi oyun felan calistirmaz. pahali telefonlar ise biraz zorladinmi kendi kendini yakiyor. (ornek: sgs3)

cardanadam

cardanadam

Üye
peş peşe güncelleme gelseydi kimsenin canı sıkılmazdı :D

luckysleven

luckysleven

Üye
bir ara 701 i verip c7 almayi dusundum yanilmiyorsam celik kasa c7 bu bile yeter .. amoled ekranda cabasi ..

KayraBey

KayraBey

Üye
Android e geç pişman olmazsınız

ersinbakar

ersinbakar

Üye
tek yol android :D

carbon_o7

carbon_o7

Üye
iphone 4S filan alda pişman olma bari :D

LimePie

LimePie

Üye
iphone 3gs bile alsan yeterli bile dostum çünkü asphalt 7 bile 3gsye çıkıyor gerisini sen düşün

seyfipasa

seyfipasa

Üye
bnm ekranda kırıldı c7 80 liraya buldum bi ekran taktım telefon acılınca telden sogudum cok fark yok ekranda garanti 250 falan istiyormus bn 80 e hallettim eskisi kadar olmasada.s yeni telefon şart oldu.s

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Şurda eylüle ne kalmış bekleyin New iPhone alın..
Yada 1600 e New iPad alın en kral oyunları en kral oyun cihazında adeta bir görsel şölen eşliğinde oynayın..
iPaddeki oyun zevkinin yanına iPhone yaklaşamaz.. Ve pek çok konsoldan da daha eğlenceli

ozgurde

Üye
new mi :)) yazmayım dedim kendimi zor tuttum new...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
new mi :)) yazmayım dedim kendimi zor tuttum new...
evet bir gariplik yok.. Yeni çıkacak cihazlar artık başında New takısı ile piyasaya sunuluyor..
Senin mantığa göre o zaman şöyle yazmam lazım
Yeni ayfon (Yani özel isim çevirisi olmaz)

- - - Eklendi - - -

piyasadakilere de ayfon dört es mi diyorsun?
iPhone 4S diyoruz değil mi? Çünkü ismi o..

new mi:)) yazma(ya)yım dedim kendimi zor tuttum new...[Eleştirmeye önce kendinden başla :oke:]

- - - Eklendi - - -

Cevap vermeyeyim dedim ama kendimi
tutamadım..
Sen kendini tutmana rağmen yazmışsın iki iş aynı anda helal olsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...