Nokia c7 mi ? Htc Wildfire mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c7 mi ? Htc Wildfire mi ?
Turkcell'in bahar kampanyası var. Verdiği telefonlarda bu ikisi arasında kaldım. Nokia c7yi almayı düşünüyorum nokiayı bildiğim güvendiğim icin. Ama htcde android o yüzden onuda düşünüyorum. Sizce hangisi ?

hoss

hoss

Üye
wildfire alırdım ben olsaydım , c7 nin işletim sistemi yavaş , kasası saglam degil , birde galaxy ace , galaxy gio ve p503 modellerinede bak

nowars1903

Üye
ben de almayı düşünüyorum ama çözünürlüğü düşük ama güzel telefon wildfire

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
HTC al. Pişman olmazsın.

pRime.

pRime.

Üye

Burda da görüldüğü gibi c7 bariz şekilde daha iyi. :oke:

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
Fiziksel özellikleri bakımından C7 daha iyi. Fakat htc android kullanıyor. Eğer kaliteli olsun hızı önemli değil diyosan C7 al . Ama hız önemli diyosan wildfire al. Bende htc wildfire almayı düşünüyodum fakat kamerada otofokus olmadıgı için vazgeçtim.

pRime.

pRime.

Üye
Fiziksel özellikleri bakımından C7 daha iyi. Fakat htc android kullanıyor. Eğer kaliteli olsun hızı önemli değil diyosan C7 al . Ama hız önemli diyosan wildfire al. Bende htc wildfire almayı düşünüyodum fakat kamerada otofokus olmadıgı için vazgeçtim.

530mhzlik androidden hız mı bekliyorsun? :kop:

Starsley

Arkadaş yuh artık. Yuh ki ne yuh C7 ile kıyasladıkları telefona bak. C7 her türlü her şartta hatta farkla üstün. Böyle saçma sapan konu olmaz. Kınıyorum..

silver021

silver021

Üye
arada fiyat farki islemci farki hd cekim farki yani kisacasi tüm farklari gözeterekten tabikide c7. bu konuyuda açan arkadaşin belki c7 si vardir :) ehh zaten htc desire mi c7 mi diyecek hali yok ya rezil olur ;)

Starsley

Rezil oluncak bi durum yok.. Ben çok önce kıyasladım. Bir adım önde.. Kıyaslanamaz DEMEK hata olur..

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Tabikide htc wildfire ya symbian 3 e kalmadın değilmi:yuru

nonamex

Üye
Wildfire'ın işlemcisi ve ekran çözünürlüğü düşük.. Kurduğun uygulamardan zevk alacağını sanmıyorum. C7 bu konuda kesinlikle daha iyi..

Bu ikisinden birini almazdım yinede ama illa birini seç diyorsan C7

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Her konuda Nokia C7 üstün.

safakb01

Üye
c7 ile kıyaslanamaz bile.Bu arada 2 haftadır c7 kullanıyorum yok çok yavaş yok kasası çizildi yok donuyor yok symbian 3 ü ölü yok bilmem ne.hepsi hikaye alın çok memnun kalacağınızdan eminim

'Patron

'Patron

Üye
bugun c7yi elıme aldım da.. one be öylee.. :D :oha: kasası falan çok guzel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt