Nokia c7 isinma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bilge_adam

bilge_adam

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c7 isinma sorunu
selam arkadaşlar. Benim sorunum şu şekilde. Telefonum nokia c7 ve şarj olurken arka kamera bölgesi ısınıyor. Bazen şarj olurken bir arama gerçekleştimi aşırı derece ısınıyor ve bu isinma tam paralel olarak ön ekrana da vuruyor. Şu an bu sorunu yazarken telefon şarj oluyor ve şu an bile ısınıyor. Anlam veremiyorum arkadaşlar. Telefon yanacak diye korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım cevaplarınız için teşekkürler.

CABBAR

CABBAR

Üye
Şarj olurken aynı anda internete girersen ısınıyor o normal ama ön tarafa vurması garip

MaxipmaN

Üye
zamanında şarj olurken çok kullandıysan telefona zarar vermiş olabilirsin başka bataryayla bir dene bence

bilge_adam

bilge_adam

Üye
    Konu Sahibi
Şarj olurken aynı anda internete girersen ısınıyor o normal ama ön tarafa vurması garip

sadece internete girerken olmuyor ki birini arayıp görüştüğüm zaman da oluyor. Ön tarafa vurması beni zaten telaşlandırıyor

- - - Eklendi - - -

zamanında şarj olurken çok kullandıysan telefona zarar vermiş olabilirsin başka bataryayla bir dene bence

valla kardeşim telefonu alalı 3 ay oldu. Ben telefonu 2.el olarak aldım. Satan kişi 1 ay kullanmış. Garantisi hala devam ediyor. Garantiye göndereceğim ama dün format atmadan önce telefonu hacklemiştim. Dün *#7370# kare ile format attım. Garantiye gönderdiğim zaman sorun olur mu

MaxipmaN

Üye
sadece internete girerken olmuyor ki birini arayıp görüştüğüm zaman da oluyor. Ön tarafa vurması beni zaten telaşlandırıyor

- - - Eklendi - - -

valla kardeşim telefonu alalı 3 ay oldu. Ben telefonu 2.el olarak aldım. Satan kişi 1 ay kullanmış. Garantisi hala devam ediyor. Garantiye göndereceğim ama dün format atmadan önce telefonu hacklemiştim. Dün *#7370# kare ile format attım. Garantiye gönderdiğim zaman sorun olur mu

formatı atınca hack kalkar sorun olmaz

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
benimkide ısınıyor benim için önemli değil :) patlarsa bizden değil :)

bilge_adam

bilge_adam

Üye
    Konu Sahibi
Hard format atması gerek

şimdi symbianhacker yazdığına göre *#7370# den atılan format ile belli olmaz diyordu. Ben hangi formatı atıp göndereyim garantiye.

- - - Eklendi - - -

benimkide ısınıyor benim için önemli değil :) patlarsa bizden değil :)

valla kardeşim ben nokia müşteri temsilcisi ile görüştüm ve böyle olduğunu söyledim. Bana teknik servis numarası ve adresi verdi. Karşı taraf ödemeli gönderin dedi. Batarya test edilecek. Neden ısınıyor bakılacak dedi. Gerekirse yedek parça getirttilip takılacak dedi. Ama tüh be ses kayıt etmedim. Formattan sonra programlar tüm gitti. En iyisi ben tekrar hacklesem ses kayıt alsam nasıl olur.

cem095

Üye
telefon ayarlarına gir orjinal fab ayarlarına döndür hiç birsorun çıkmaz

bilge_adam

bilge_adam

Üye
    Konu Sahibi
telefon ayarlarına gir orjinal fab ayarlarına döndür hiç birsorun çıkmaz

format attım kardeşim ısınma hala var. Sadece şarj olurken değil örneğin bir arkadaşımla konuşuyorum o arada bir video açtığımda hemen ısınıyor. Telefonun şarjı fullken internette geziyorum diyelim o arada biri aradı konuşuyoruz hemen ısınmaya başlıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt