Nokia C7 Çıkmıştır..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
futbol123

futbol123

Üye
Nokia C7 Çıkmıştır..
bugün Nokia C7 8gb çıktı.. fiyat 899tl bana kalırsa bi 100tl daha verip N8 almak daha mantıklı aradaki farklar N8 12mp C7 8mp arada 4mp fark var. N8 16GB C7 8GB arada 8GB fark var

fas535

Üye
iii güzel diosun ama c7 led ekran n8 in ki deil ve cok soluk ekranı ayrıca tasarımdan da kaybeder n8

futbol123

futbol123

Üye
ikisinin ekranıda amoled ekrandır

Neverex

Üye
Evet bu telefonu dayımda da görmüştüm.Hoş bir telefon.Alacak arkadaşlara hayırlı olsun.

edogan260

edogan260

Üye
Kullanan var mı?

aTaLaY1997

Üye
Ben C7 aldım çünkü n8 de hata var ve dış görünüşü çok kaba

kozgel

kozgel

Üye
ben iki gün önce aldım şahane bir telefon arkadaşlar yazılımını güncelledim ve şu an kusursuz oldu nokiadan beklenmeyecek kadar güzel özellikleri var en önemlisi de dokunmatiği inanılmaz güzel bugüne kadar gördüğünüz tüm dokunmatiklerden daha iyi diyebilirim nokia beni şaşrttı doğrusu işlemcisi 680 megahez belki diğer markalara göre yavaş görünebilir ama kesinlikle öyle değil ultra hızlı hiç kasmıyo donma denen şeyi unuttum :-) tarayıcısı ile internetten video izliyorum(tüm sitelerden) arkadaşlar iki gündür aldığım için bu kadar emin olmam sizi şaşırtmasın telefonun performasını test etmek için iki gündür yapmadığım şey kalmadı inanın bana mısın demiyo ya aldıpımdan beri sürekli internetteyim artı bir tarftan da mesajlaşıyorum ardından oyun indirp oynuyorum hiç bir kasma donma vb. olumsuzluk yaşamadım ayrıca şarjı çok çok iyi tüm bu işlemlerle birlikte müzik de dinlememe rağmen şarjı hiç bitmedi tabi ben yine şarjı tutup ertesi gün tekrar denedim sonuç yine aynı alacak arkadaşlara tavsiyem hiç kaçırmayın...

----------Eklendi @ 14:09:34 ---------- Yazıldı @ 13:55:43 ----------

alacak arkadaşlara tavsiyem aldıktan sonra ilk işiniz yazılım güncelleme olsun ciddi performans iyileştirmesi var n8deki sorunların hiçbiri yok. bu arada telefonu biraz daha anlatayım ses kalitesi şahane yanlız kutusundan çıkan kulaklık kulak içi değil sesi dışa veriyo ben 5800 ın kulaklığını kullanıyorum mükkemmel ses kalitesi var. hd video 1280-720 kalitesinde kayıt yapıyo syimbian 3 işletim sisteminde 250den fazla yeni özellik var benim keşfettiklerimden bazıları: mesaj atan kişinin resmi mesajın yanında çıkıyo bluetooth ile gönderimde gönderimin ardından bluetooth otomatik kapanıyo( s40 larda olduğu gibi) şarjın ne kadar kaldığı hangi bağlantının etkin olduğu şarj simgesine tıklanarak görülebiliyo ve bağlantı kapatılabiliyo sensörler açık olduğu halde otomatik ekran döndürme kapatılabiliyo(ilk defa bu cihazda gördüm) bunlar benim keşfettiklerim daha birçok özellik eklenmiş sorusu olan arkadaşlara yardımcı olurum mesaj atmaları yeterli [email protected]

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Hayırlı olsun.

spygame84

Üye
Tasarım ve yazılım olarak harika bir telefon herkese tavsiye ederim 1500 tl fiyatındaki telefon özelliklerine sahip ve şıklık olarak n8 de 8 basar tek sıkıntısı formattan sonra oviye bağlanmıyordu ama bunuda hallettiler tebrik ediyorum.

61semih

61semih

Üye
bencede n8 daha ıyı bır tercıh olur aradakı farka değer
kı bence n8 ın taarımı daha guzel mende fot.makınesı masrafı ve yanında tasıma derdıde ortadan kalkıyor

nerdesingol

Üye
fiyat nasıl arkadaslar sizce normalmi

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
aynı fiyata android özellikli cihaz alırısınız daha iyi

Aynı fiyata wildfire s ve galaxy ace var.
Akıl karı is degil 750 lira verip C7 yerine ace wildfire s falan almak.

Uruloki

Uruloki

Üye
berke aynı fiyata ace var kullandım yanına yaklaşamıcak cihazlar uçmayın lütfen 900tl altı android cihaz alınmaz

futbol123

futbol123

Üye
htc desire alırsın daha iyi hasan kardeşim hatta biraz daha ekleyip galaxy s alırsın

----------Eklendi @ 00:21:45 ---------- Yazıldı @ 00:19:40 ----------

motorola defy de var c7 niin fiyatında sanırım

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
htc desire alırsın daha iyi hasan kardeşim hatta biraz daha ekleyip galaxy s alırsın

----------Eklendi @ 00:21:45 ---------- Yazıldı @ 00:19:40 ----------

motorola defy de var c7 niin fiyatında sanırım

Saydıgın telefonların arasından sadece sl düzgün digerleri yetersiz.
Sl'de zaten 900 liraların üzerinde çogu yerde.Herkes internetten alısveris yapmıyor.

__xXx__

__xXx__

Üye
900 lira altı andoridlerden uzak dur bence fiyatı biraz uçuk ama ideal bi cihaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt