nokia c6-01 şifre konusunda sorun yaşıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

selin hacıoglu

Üye
    Konu Sahibi
nokia c6-01 şifre konusunda sorun yaşıyorum
arkadaşlar benım telefonum yenı alalı 6ay oldu ben telefonun tuş kilidi şifresını unuttum telefonum açık fakat şifre her yerde önume çıkıyor ve ben yapammıyorum şifremi bilmedıgım için bana yardımcı olur musunuz bu şifreyi nasıl kırabılırım format atınca şifre de sıfırlanır mı veya telefona zarar gelır mı vs. bı yardımcı olursanız çok sevınırım .

hizan

hizan

Üye
arkadaşlar benım telefonum yenı alalı 6ay oldu ben telefonun tuş kilidi şifresını unuttum telefonum açık fakat şifre her yerde önume çıkıyor ve ben yapammıyorum şifremi bilmedıgım için bana yardımcı olur musunuz bu şifreyi nasıl kırabılırım format atınca şifre de sıfırlanır mı veya telefona zarar gelır mı vs. bı yardımcı olursanız çok sevınırım .

phoenix ile flash atarak şifreyi kaldırabilirsin.

telefona hiç bir şekilde zararı olmaz aksine telefona faydası vardır.

yapamaz isen bana özelden pm at yardımcı olurum.

selin hacıoglu

Üye
    Konu Sahibi
bu flas atma olayı nedır ne işe yarıyor ? şifreyı tekrar 12345 mı yapıyor anlayamadım ?

- - - Eklendi - - -

bırde çok zor nasıl kuracagımı bılmıyorum

PYTHONs

Üye
Phoenix 2011 kuruyorsun,
Bir yerden C6-01 - RM-718 dosyalarını buluyorsun,
Sonra zaten verdiğim linkteki anlatımı uygula, istersen ben yardımcı olabilirim.

• Beğen
Tepkiler: selin hacıoglu

selin hacıoglu

Üye
    Konu Sahibi
evet yardımcı olur musun anlayamadım nasıl yapacağımı ?

- - - Eklendi - - -

yapmaya çalışacağım :D

selin hacıoglu

Üye
    Konu Sahibi
yaptım o lınktekılerı fakat 3uncu resımdekı gıbı benım telefonumu tanımıyor denılen hersey de yaptım ctrl-R kısa yolunu da yaptım fıle yazan yerden de sectım sonra tıkladım o resımdekı yere benım telefonumu oyle tanımadı anlamadım neden ? yardımcı olur musun

hizan

hizan

Üye
selin ben online iken bana özelden pm at yardımcı olayım.

verilen linkte yanlış anlatılmış.

selin hacıoglu

Üye
    Konu Sahibi
ben hiç sana açık denk gelmıyorum yanlıs anlatılmıs dıyorsunuz ama yorumlara bakılırsa herkes yapmış ve olumlu sonuç vermıs anlamadım

hizan

hizan

Üye
bnen akşamları saat 19:00 ile 20.30 arası genelde burada oluyorum.

selin hacıoglu

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim hepinize tek çare gittim telefoncuya verdim telefonu 4saat sonrada aldim şifreyi telefonun hiçbir özelliğine zarar vermeden kirmişlar teşekkür ederim yardimlariniz için..

Üst Alt