Nokia C6-01 Operatör bilgi mesajları

• 19 Eylül 2012
  • 1312 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar turkcell için bildiğiniz gibi 055 kodu ile maç gollerini bir önceki nokia telefonumda ekranda alıyordum.C6-01de ise konu alımını açtım şebekeyi gsm yaptım ama 055 mesajları ekrana değilde mesajlardaki operatör mesajlarında oluyor her seferinde oraya girip okumak düşüyor banada.Bunu ekrana getirmenin bir yolu var mı widget ile falan ?

Yazan: Dumbledore
  2. 3G de malesef hücre bilgi mesajları gelmiyor. GSM moduna alırsan gelir anca

3. Telefondaşım yapman gerekenler şöyle ;
    Operatör mesajlarına gir mesaj almak istediğin kodu gir ( ör : maç sonucu 055 ) sonra isim ver kaydet. ardından üstüne basılı tut ve önemli olarak işaretle. hangi mesajı anında almak istersen önemli olarak işaretlemen yeterli. sonra zaten yanında bayrak çıkanlar anında mesaj olarak gelir sana

4. Beyler mesaj geliyor ama o mesajı okumam için her seferinde operatör mesajlarına girip mesaja bakmam gerekiyor önemli olarak işaretlersem bu direk ekrana mı gelecek şimdi ?

5. giriş ekranında widget yüklemeyı seç ve öperatör servisleri widgetini giriş sayfasına ata

6. Konuyu görmüşken avea'da futbol için hangi numarayı kullanmam gerek

7. Engin,telefon anna öyle bir widget yok ama bellede var diye anımsıyorum rabbece,sitesine bir bak veya googlede bir ara.Bu widgeti anna kurma şansım var mı ?

8. Öğrendim :)
    Futbol 011
    Hücre bilgi 050

- - - Eklendi - - -

Operatör mesajlarına girdim orada iki menü var sadece
    Operatör mesajı alım ve dil.
    Nereden ekleme yapacağım ?

9. alışkanlık işte anna da bi bildirimler widgeti vardı onu denedin mi hiç

10. hocam onda alınan mesaj etkinlik yok falan yazıyor.Ama bunu maç oynanırken bir deneyeceğim.Önemli olarak da işaretledim bakalım gol olunca gelecek mi.Yok mu bir widgeti bilen ? rabbece mesajlar operatör mesajlarına girdiğim zaman konu ekleme geliyor direk benim ki anna yazılım o alımı aç seçeneklerde falan konu ekleme yeri olması lazım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 03:42