Yardım nokia c6 01 kullanıyorum çıldırmak üzereyim lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kayseri_38_1994

Üye
    Konu Sahibi
nokia c6 01 kullanıyorum çıldırmak üzereyim lütfen yardım
nokia c6 01 kullanıyorum. Çeşitli sorunlar var. Format falan da atsam düzelmiyor. Sorunlar:
1) kilit kodu nu kabul etmiyor.
2)müzik çalar çalışmıyor.sistem hatası diyor.
3)mağazadan içerik indirmiyor. Indirme hatası tekrar deneyin diyor.
4)hafıza kartındaki müzik ve resimler kullanılamıyor. Sistem hatası. Dosya bozuk gibi şeyler geliyor.(hafıza kartı bozuktur diye yenisini aldım.karta defalarca format attım yine aynı sorun oluyor)
5)kilit kodunu bilmediğim için sadece hard format atabiliyorum.o da ise yaramıyor.üstelik format atınca resim düzenleyici falan gitti. Güncellemeler den Güncelle diyorum hata diyor.yeniden anna ya dönsem sorun çözülür mu ya da dönebilirmiyim. Şu an aklıma bu kadar sorun geldi ama birkaç sorun daha var.

Sizce ne yapmalıyim.bu telefon düzelir mi yoksa ömrü bu kadar mi. Yardım ederseniz sevinirim

yusuf1998x

Üye
kardeşim telefonuna dead flash atıcaksın. Dead flash açılmayan telefonlar için yazılım atma uygulamasıdır. Dead flash kilit kodunuda sıfırlar

• Beğen
Tepkiler: kayseri_38_1994

kayseri_38_1994

Üye
    Konu Sahibi
peki bunu yapınca bütün sorunlar çözülür mü ? Ayrıca dead flash pc den mi atılıyor sadece

yusuf1998x

Üye
sorunlarının hepsi yazılımsal. Kesin çözülür. Evet sadece bilgisayardan atılıyor ancak 10 dakka bile sürmeyecek kadar kısa bir olay

kayseri_38_1994

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim kardeşim allah razı olsun deneyeceğiminşallah olur

yusuf1998x

Üye
inşallah bakalım

kayseri_38_1994

Üye
    Konu Sahibi
kardes ınternetten arastırdım ama bayagı uzun bı ıslem gerekıyo galıba ben beceremedım

yusuf1998x

Üye
internetten araştırma sen maxicepten araştır konu aç c6 01 telefonum var diye dead flash atıcam de yardımcı olurlar sana konuyu falan gösterirler sen symbian3 bölümünü kurcala

kayseri_38_1994

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeş sağol. Bi de onu deneyim

yusuf1998x

Üye
dene bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt