nokıa c6-01 kilit kodu sorunu lütfen acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

futbolmania1903

Üye
    Konu Sahibi
nokıa c6-01 kilit kodu sorunu lütfen acil yardım
konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum fakat lütfen yardım edebilirmisiniz arkadaşlar.arkadaşlar telefonum bir başkasında hediye için alınmıştı sonradan yaşanan bir tatsızlık sonucu telefon tarafıma geri gönderildi ve telefona kilit kodu konulmuş ve bunu çözmem gerekiyo lütfen bana yardım edebilirmisiniz ne yapmam gerekli ?

Türe

Türe

Üye
hard format at duzelir 12345 olur orjinale doner yani

serkanakdogan

Üye
att

----------Eklendi @ 21:04:54 ---------- Yazıldı @ 21:03:40 ----------

arkdaşlar c6 01 re hart format atdıi tel kapalıyken yini kot istiyor yardım edin

tarxhn

tarxhn

Üye
sende ya servise git yada bir telefoncu 5 tl karşılığı işini halleder

Silinen Üye 928742

Kapalı Hesap
Ya arkadaşlar değişik bir sorun bendede oldu telefona hard format attım normal bir şekilde pin kodunu girdim ardından yeni kilit kodunu girinizyazdı 12345 yazptım 2.kez giriniz dedi 12345 yazdım kod hatalı dedi buna bi çare bulabilirmiyiz?

Febris

Febris

Üye
flash at

uran22

Üye
telefon kilitliyken usb bağlanttısı yapmıyor telefon kilitli iken hard formatta atsan car curt formatta atsan şifre değişmiyor ! teek yol şifreyi öğrenmen yada servise vermen

Mert045

Mert045

Üye
Ben jafla kırdım .

Silinen Üye 928742

Kapalı Hesap
Mert045 arkadaşım jafla kırma işlemini nasıl yaptın bir yol göstersen bize

aykutozkann

aykutozkann

Üye
telefona kapalı halde flaş atma yöntemini uygularsanız düzelecektir. Forumda aratın resimli ve videolu anlatımlar var. Fakat bilmeyenler için denenmemesi gereken bir yöntem. Telefon orjinalse internetten bak en yakın nokia servisine götür gün içinde düzeltir güncel versiyonuda yükler teslim ederler

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
dead phone flash atarsan kod sıfırlanır

anılbaran

anılbaran

Üye
hard formatı atamadın galiba ;)

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Garanti kapsamındaysa hiç uğraşma servise ver 2-3 saat sonra alırsın.

Üst Alt