Nokia C6-01 ilginç bi durum (yardım!)

Sponsorlu Bağlantılar

as467

as467

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6-01 ilginç bi durum (yardım!)
öncelikle hafıza kartıma şifre koydum ve bunu çözmek için f.explorer gibi programlarla telefonun c/system gibi klasörde hafıza kartı şifresinin saklı olduğu dosyayı pc ortamında txt halinde açabilirsem şifreyi bulabileceğimi öğrendim fakat bu hafıza kartına şifre koyduğum telefonun dokunmatiği ölü ayrıca telefonun girişine güvenlik kodu koymuştum fakat güvenlik kodunu geçemediğimiz için usb fonksiyonları çalışmıyor , çalışsa nokia otg kablosuyla mouse bağlayıp şifreyi gircem ve yine mouse ile gerekli klasördeki şifrenin yazılı olduğu dosyayı pc de açıp bulabilirim fakat işte usb çalışmıyor ben bu telefona format atarsam bu şifrenin yazılı olduğu dosya gidermi eğer gitmezse bu telefonun dokunmatik çalışmıyor ve şifre var nasıl formatlarım , şuna bak roman yazdım sanki fakat konu biraz karışık yardım lütfen !

Anil-D

Anil-D

Üye
hart at bi

OPC

OPC

Üye
Kilit kodunu girmeden mouse kullanılabiliyor otg ile şimdi denedim

MaxipmaN

Üye
hard format at kapalıyken atılıyo c6-01de dokunmatik sorunu yaşayan ınanaılmaz sayıda konuyla karşılaştım servisle uğraşmak istemiyom endişeliyim

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
hafıza kartını başka telefna tak :) öğle yap yapacalarını

MaxipmaN

Üye
hafıza kartını çıkardığında düzelirse kart bozuktur büyük ihtimal n73 az başımı yakmadı

as467

as467

Üye
    Konu Sahibi
otg ile açtım telefonu fakat bu hafıza kartı kilidinin olduğu dosya hangi dizinde :)

Üst Alt