nokia C6 01 için bi istekte bulunacam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
nokia C6 01 için bi istekte bulunacam
S.a maxicep ailesi öncelikle şunu diyeyim açtığım her konuya yardım ettiniz iyi ki varsınız allah razı olsun sizden yine af buyurun bi isteğim olacak sizden telefonun nokia C6 01 telefonuma uygun en hızlı facebook uygulamasın yazarmisiniz facebook kendi uygulaması yavaş telefonuma ait gelişmiş hızlı facebook uygulaması varsa mobil link bıraksanız indirem şimdiden sağolun allah razı olsun.

yeauw

yeauw

Üye
online mesajlaşma içinmi lazım kaderş

ThreeDi

ThreeDi

Üye
Chat için mi istiyorsun kardeşim yoksa facebookda dolaşmak için mi ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
benim tavsiyem opera minidir dostum ve masaüstü kullanıp pcden kullanır gibi facebooka gir. Hız sorunuda yok

alttaki yolu takip et
touck facebook giriş yap

sonra alttaki linke tıkla ve açılan sayfanın url sini kopyala diğer açtığın facebook sayfasına arama çubuğuna yapıştır masaüstü facebook hazır

url yapıştırınca giriş yapmanı isterse sürekli açık kalsın işaretle ve giriş yap mobil görünüme atarsa işlemi tekrarla

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
online mesajlaşma içinmi lazım kaderş

her ikisi içinde kardeş hem mesaj hem dolaşma

- - - Eklendi - - -

Chat için mi istiyorsun kardeşim yoksa facebookda dolaşmak için mi ?

her ikisi içinde kardeş

- - - Eklendi - - -

benim tavsiyem opera minidir dostum ve masaüstü kullanıp pcden kullanır gibi facebooka gir. Hız sorunuda yok

alttaki yolu takip et
touck facebook giriş yap

sonra alttaki linke tıkla ve açılan sayfanın url sini kopyala diğer açtığın facebook sayfasına arama çubuğuna yapıştır masaüstü facebook hazır

url yapıştırınca giriş yapmanı isterse sürekli açık kalsın işaretle ve giriş yap mobil görünüme atarsa işlemi tekrarla

kardeş opera mini yüklü internet takılıyor onda bazende şebeke internet açık bağlantı yok diyor operadan

yaren_dede

yaren_dede

Üye
her ikisi içinde kardeş hem mesaj hem dolaşma

- - - Eklendi - - -

her ikisi içinde kardeş

- - - Eklendi - - -

kardeş opera mini yüklü internet takılıyor onda bazende şebeke internet açık bağlantı yok diyor operadan

bende sorun yok ve bildiğin pc gibi açıyor resim boyutuda büyük yani sorunsuz

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi

bende sorun yok ve bildiğin pc gibi açıyor resim boyutuda büyük yani sorunsuz

hocam opera mini en son sürümü ekli kaç defa hard format attım tekrar yükledim hata veriyor yine hocam facebook uygulama onereceginiz varsa hayrınıza soylinde indireyim

ThreeDi

ThreeDi

Üye
FbTouch adlı uygulamayı indirebilirsin forumda mevcut.

Chat istiyorsanda Nimbuzz'u öneririm

yeauw

yeauw

Üye
e buddy de iyi chat için

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
e buddy de iyi chat için

haklısın hocam ebudy chat için on numara

- - - Eklendi - - -

eyvallah hocam ben bi kuraym bunları yorumlarım

- - - Eklendi - - -

haklısın hocam ebudy chat için on numara

- - - Eklendi - - -

eyvallah hocam ben bi kuraym bunları yorumlarım

hocam çok sağol bende tam böyle bir sey arıyordum sağolun maxicep ailesi iyi ki varsınız Allah hepinizden razı olsun zaman ayırıp yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim hayırlı akşamlar konu kilit

ThreeDi

ThreeDi

Üye
hocam link atarmisiniz mobilim

Kardeşim kusura bakma Tt-net'in azizliğine uğradım telefondada paket yok kusura bakma Yaren_Dede adlı arkadaş vermiş nimbuzz'u ama FbTouch istiyorsan Touch.facebook.com adresine girmelisin.Çünkü FbTouch bir program değil kısayoldur.Sadece tıkladığında seni touch.facebook.com adresine yönlendirir.Dediğim adresin yer imini kısayol yaparak giriş ekranına alarak kullanabilirsin ;)

sltn35

sltn35

Üye
c6-01 im var benim sarjı bitti kapandı . bi on dakika sonra şarja takıp açmak istedim. hattımın pin kodunu kabul etti ama kilit kodu yanlış dıyor aslında dogru ama kabul etmıyo:( sonra telefoncuya götürdüm flaş atılcak dediler bıraktım flaş atarken kapanmış bende bulundugum ılden ayrılmak zorunda kaldıgım ıçın telefonu geri aldım işlem yarım kaldı simdi açılmıyor hiç. birkeresinde üstüne yagmur suyu gelmişti ama açılyodu kullanıyodum ama kapandıktan snra bıdaha açılmadı bna yarım edermısınıızz:((

ThreeDi

ThreeDi

Üye
c6-01 im var benim sarjı bitti kapandı . bi on dakika sonra şarja takıp açmak istedim. hattımın pin kodunu kabul etti ama kilit kodu yanlış dıyor aslında dogru ama kabul etmıyo:( sonra telefoncuya götürdüm flaş atılcak dediler bıraktım flaş atarken kapanmış bende bulundugum ılden ayrılmak zorunda kaldıgım ıçın telefonu geri aldım işlem yarım kaldı simdi açılmıyor hiç. birkeresinde üstüne yagmur suyu gelmişti ama açılyodu kullanıyodum ama kapandıktan snra bıdaha açılmadı bna yarım edermısınıızz:((

Telefonunu Scandinav yazılımıyla öldürmüştür büyük ihtimalle

http://www.maxicep.com/symbian-dest...eyip-telefonu-acilmayanlar-buraya-342306.html

Bu konunun yararı dokunacaktır bir sorun olursa bana danışabilirsin bildiğim kadarıyla yardım ederim

sltn35

sltn35

Üye
teşekkür ederimm :(

sltn35

sltn35

Üye

Telefonunu Scandinav yazılımıyla öldürmüştür büyük ihtimalle

Bu konunun yararı dokunacaktır bir sorun olursa bana danışabilirsin bildiğim kadarıyla yardım ederim
teşekkur ederim baktım o sayfaya ancak mümkünatı yok ben uygulayamam o yazılanları çünkı hıç anlamam :( en iyisi ben kvk ya götüreyim belki orda yapabiliirlerr :((

ThreeDi

ThreeDi

Üye
teşekkur ederim baktım o sayfaya ancak mümkünatı yok ben uygulayamam o yazılanları çünkı hıç anlamam :( en iyisi ben kvk ya götüreyim belki orda yapabiliirlerr :((

Kendin bilirsin yapamam diyorsan servise vermek en iyisi... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...