Nokia c6-01 alıcam yardim

Konu Sahibi
Nokia c6-01 alıcam yardim
Arkadaslar bn nokia c6-01 modelini alıcam yni bu telefonu tavsiye edermisiniz bnim icin özellikleri iyi olması lazım ve sağlam olmasi lazım yardım ederseniz sevinirim bide bu arada c6-01 jelatin almicam ekrani cizilirmi

MrExpert

Üye
Bence alma 2.el Ace yada Ace 2 al.

Konu Sahibi
Arkadasım ace cok takiliyo yni yavas bir telefon abimde var en basit oyunlarda bile takiliyor

fk555897

Üye
C6-01'de Corning Gorilla Glass ekran teknolojisi var yani çizilmeyen dayanıklı.

Ama daha iyi bir telefon düşünürsen Samsung Galaxy Ace 2 öneririm.

Konu Sahibi
Sadece bu 2 telefonu düsunuyorum ama c6-01 in ozelliklleri flan kafami fazla karistiriyor ekrani cizilmiyor 8 mp olsun

.Murat.

Üye
kamerası seni hayal kırıklığına uğratır
n8 daha iyi tercih olacaktır

MaxipmaN

Üye
illa alacaksan cfw li kullancan kamerası ancak öyle tatmin eder ace2 daha iyi tabi ama ele alınca maket gibi geliyo cfw falan uğraşmam dersen ace2 al ayrıca ace tavsiyesi tam bir komedi olur ekran berbat yavaşlığı söylemiyorum bile

Konu Sahibi
Arkadaslar yani nokia c6-01 mi samsung galaxy ace mi

MaxipmaN

Üye
ikisini de alma kardeşim ace2 derim

Konu Sahibi
Arkadasim ace 2 yi bosver nokia c6-01 mi galaxy ace mi

HAM ZA

Üye
ace 2 alma kardeşim samsunga ben güvenmiyorum. c6-01 en iyisi

MaxipmaN

Üye
o zaman sana açıklaa yapayım symbian öldü bunun için c6 yı iki sene sonra hatta bir de olabilir ölü fiyata gider millet niye aldun pişman olursun keşke nokia bitti derler
yani imaj için ace önemli değilse az oyun olsun düzgün oynansın videosu iyi çeksin dersen c6 01 ama cfw kur orjinal yazılım bi halta yaramaz cfw kurmam dersen ace al gitsin

Konu Sahibi
Arkadasim sistem onemli degil senin dedigin androidler ise 1000 tl liik telefonlarda var hemde ace o kadar saglam degil c6-01den farkli ne ozelligi var acenin sole bana bi

- - - Eklendi - - -

Saten symbian bitmedi sadece adını degıstirdi nokia belle oldu yeni guncellemeler gelebilir kaynak ise bu http://www.chip.com.tr/haber/ve-nokia-symbian-i-oldurdu_31011.html

MaxipmaN

Üye
i olan için konuşursam internette gezinme acede daha hızlı wifi çekimi ile de ace önde ama fark çok az önemli değil onun dışında ekranı büyük diycem c6-01 360x640 ve amoled ekranıyla ekran konusunda da tokatlıyor madem işletim sistemi önemli değil c6-01 derim rahatlıkla

Konu Sahibi
Arkadasim wifide ayni hizdalar

MaxipmaN

Üye
ben hızı demiyorum çekim gücünü diyorum fark önemli değil çok az çünkü

Konu Sahibi
Arkadasim bn nokia c6-01 de karar kildim ama ekrani internette gezinirken flan sorun cikartirmi 3.2 inch ya o yuzden

MaxipmaN

Üye
denemen gerek bana yetiyor kişiden kişye değişir

Konu Sahibi
Arkadasim birde lg optimus l5 iyimidir

MaxipmaN

Üye
lg telefonlar hakkında tecrübem 0