• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia C6-01: 8 Megapiksel Kamera ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Nokia C6-01: 8 Megapiksel Kamera ( Özellikleri / Fiyatı / Resimleri )
Düşük gelirli ailelere, üstün donanımsal özellikli modelleri ile hitap etmek için bulunduğumuz yıl içerisinde tanıtımını gerçekleştirdiği C serisine beklendiğinden daha fazla ilgi gösteren Nokia firması, C6-01 isimli yeni modeli ile birlikte karşımıza çıktı. Gittikçe C serisini genişeten firma, bu seferde yeni modeli ile birlikte profesyonel fotoğraf çekimi için kolları sıvıyor. İşte Nokia'nın C serisi altına konumlandırdığı yeni modeli C6-01 ile ilgili teknik özellikler;

• Symbian v9.4 işletim sistemi,
  • 8 Megapiksel kamera ( Dual LED flaş desteği ),
  • 3.2 inç genişliğinde, 360x640 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran,
  • 434 MHz hızında çalışan ARM 11 işlemcisi,
  • quadband GSM - quadband HSDPA şebekesi desteği,
  • İvme sensörü, 3.5 mm kulaklık girişi,
  • 128 Megabayt kapasitesinde RAM bellek,
  • RDS destekli FM Radyo,
  • 640x480 piksel video kaydı,
  • Wi-Fi 802.11 b/g ile kablosuz ağ bağlantısı,
  • Bluetooth v2.1 ile kablosuz veri aktarımı,
  • A-GPS desteği ile konum izleme olanağı,

( Cihaza ait olduğu iddia edilen görsel resim )

220 Euro çivarında bir fiyata sahip olması beklenilen cihazın, bu ay içerisinde tanıtılıp önümüzdeki ay içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Nokia lütfen kapasitif yap bütün telefonlarını artık. Zaten X6 fiyatı el yakarken. bari daha ucuz alternatifler yarat ama kapasitif ekranlı olsun. Ayrıca özellikleri süpermiş bu telefonun tabi işlemci gene ellerinizden öper :)

sedat8

sedat8

Üye
Nokia git gide kendini geliştiriyor artık herkes iphone diyor ama 1 ay sonra eminim ki nokia büyük atılımlar yapacak ve iphone gerileyecek. Ayrıca nokianin yeni c serisi çok iyi işler yapacaga benziyor...

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
güzel bir cihaz.ancak şunu belirtim nokia asıl n8 ile ortalığı ayağa kaldıracak.bence iphone alanlar bu cihazı görünce yüzüne bile bakmazlar.sabırsızlıkla bekliyorum n8 i :ehe

lazo611

lazo611

Üye
arkadaşlar güzel diyorsunuzda nokia N8'le ortalığı ayağa kaldıracak doğru ama samsung ve htc'yi unutmamak gerek.. onlar iyi modeller sürmeye başladı piyasaya özellikle dokunmatik telefonlarda samsung wave kadar güzel ekranı olanını daha kullanmadım....

oguzatalay

oguzatalay

Üye
128 mb rammi? Komik :)

sskkll

sskkll

Üye
süper süper olmasına da şu ram'i 512 mb ya da 256 mb olamaz mıydı

--------------- Ekleme ---------------

nokıa android işletim sistemi yapamıyor mu acaba

americanboy

americanboy

Üye
nokia symbian dan vazgeçmediği sürece mahvolmaya mahkum şuanda çırpınıyor nokia ne yapacağını şaşırmış hala arm 11 tabanlı işlemcilerle uğraşsın adamlar a4 işlemciyle uçuruyorlar

campel81

campel81

Üye
valla güzel telefon babam bunu c5 ini aldı süper bişe....:oke:

atakax

atakax

Üye
Nokıa nın son çırpınısları seneye yada yakın zamanda liderliği htc ele geçirecek ;) artık dünya androide geçti türkiyede yaygınlaşmadı ama malesef :( 2.liği de samsung alacak hatta samsung htc den önce birinci olcak sonra htc ye kaptıracak 1.liği :D kahinlik yaptım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt