Nokia C5-03 Program Kaldırılmıyor

• 7 Mayıs 2011
  • 6018 Okunma
  • 12 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar.Elimde nokia c5-03 mevcut.Ovi'den indirdiğim Kaspersky antivirüs programını kaldırmak istedim.Fakat kaldırılmıyor.Uygulamalardan düzenle seçeneğinden kaldır dediğimde dosya kaldırılamıyor diyor.Ne yapmam lazım.Hafiften de telefon kasmaya başladı.Sorun nedir ?

Yazan: mertx07
  2. uygulama yöneticisinden dene,olmazsa telefonu kapat ve aç ,açılınca hemen kaldırmayı dene,eger yinne olmazsa uninstaller gibi programları dene,yine de olmazsa,telefon hackliyse programın kök dosyalarını sil(resource,sys,system içindeki programın dosyaları)eger cihaz hackli degilse ve program çok kasıyor ve gözüme batıyor diyorsan tek çare hard format.eger silmeyi başarırsan antivirüs kurmana gerek yok.symbian telefonlara virüs kaçmıyor.:oke:

3. Tekrar açıp kapattım hemen kaldırmayı denedim yine olmuyor.Birde unistaller programları denicem.

4. eger o da işe yaramazsa dedigim gibi ya kök dosyaları sil ya da format :oke:

5. Format atın.

6. kök dosyalarını silsem telefona zararı olmaz mı ?

----------Eklendi @ 14:01:12 ---------- Yazıldı @ 13:10:26 ----------

Unistaller programlarını deneyince de sertifika hatası veriyor.

7. Sağolun yardımlarınız için.Nokia Pc Suite ile hallettim.

8. sorunu çözdügüne sevindim :oke:

9. Format tabikide virüs programı telefona:ehe

10. nasıl çözdün ki arkadaş.bir yardımcı olsan...

11. bu kadar işleme gerek yoktu programa gir korumayı kaldır siliniyordu zaten :evet:

12. MERTX07 kaspersky i nasıl kaldırdığını tek tek açıklayabilirmisin.:nono:,

13. arkadaslar ben tlfunuma smartmovie yüklemek istiyorum ama bu tlfnu yeni aldım ve 4.15 sürümünü attım ama bilinmeyen dosya biçimi diyor arkadasım tlfunu hacklamak lazım diyor ama bunlardan pek anladığım yok biri bana yardım edebilir mi lütfen

Yüklüyor...
20/09/2018 - 21:50