Nokia C5-03 Program Kaldırılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

mertx07

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 Program Kaldırılmıyor
Merhaba arkadaşlar.Elimde nokia c5-03 mevcut.Ovi'den indirdiğim Kaspersky antivirüs programını kaldırmak istedim.Fakat kaldırılmıyor.Uygulamalardan düzenle seçeneğinden kaldır dediğimde dosya kaldırılamıyor diyor.Ne yapmam lazım.Hafiften de telefon kasmaya başladı.Sorun nedir ?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
uygulama yöneticisinden dene,olmazsa telefonu kapat ve aç ,açılınca hemen kaldırmayı dene,eger yinne olmazsa uninstaller gibi programları dene,yine de olmazsa,telefon hackliyse programın kök dosyalarını sil(resource,sys,system içindeki programın dosyaları)eger cihaz hackli degilse ve program çok kasıyor ve gözüme batıyor diyorsan tek çare hard format.eger silmeyi başarırsan antivirüs kurmana gerek yok.symbian telefonlara virüs kaçmıyor.:oke:

mertx07

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar açıp kapattım hemen kaldırmayı denedim yine olmuyor.Birde unistaller programları denicem.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
pRime.

pRime.

Üye
Format atın.

mertx07

Üye
    Konu Sahibi
eger o da işe yaramazsa dedigim gibi ya kök dosyaları sil ya da format :oke:

kök dosyalarını silsem telefona zararı olmaz mı ?

----------Eklendi @ 14:01:12 ---------- Yazıldı @ 13:10:26 ----------

Unistaller programlarını deneyince de sertifika hatası veriyor.

mertx07

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun yardımlarınız için.Nokia Pc Suite ile hallettim.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
sorunu çözdügüne sevindim :oke:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Format tabikide virüs programı telefona:ehe

bulgay

bulgay

Üye
nasıl çözdün ki arkadaş.bir yardımcı olsan...

barlasmlh

barlasmlh

Üye
bu kadar işleme gerek yoktu programa gir korumayı kaldır siliniyordu zaten :evet:

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
MERTX07 kaspersky i nasıl kaldırdığını tek tek açıklayabilirmisin.:nono:,

NAILL

Üye
arkadaslar ben tlfunuma smartmovie yüklemek istiyorum ama bu tlfnu yeni aldım ve 4.15 sürümünü attım ama bilinmeyen dosya biçimi diyor arkadasım tlfunu hacklamak lazım diyor ama bunlardan pek anladığım yok biri bana yardım edebilir mi lütfen

Üst Alt