Öneri NOKİA C5-03 nasıl geliştirebilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Üstad-ı Hacker

Üstad-ı Hacker

Üye
    Konu Sahibi
NOKİA C5-03 nasıl geliştirebilirim
nokia c5 03 üm var nasıl geliştirebilirim

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
modlu yazılım atarak görünümünü ve kullanışlığını artırabilirsin

Üstad-ı Hacker

Üstad-ı Hacker

Üye
    Konu Sahibi
uygulama olarak diyorum

assassins1911

assassins1911

Üye
ram'i yüksek cfw ler kullan , hackle , belle topbar kullan , mazelock , baidu veya swype , xplore, rompatcher, joikuspot , ramblow ,auto installer , screen snap ,mobil cleaner.... diye gider bu bende bayağı uygulama var cfw kullanıyorum telefonumda kasma donma reset atma falan hiç yok çok kullanışlı oldu :thumbup:(h)

iyi forumlar...

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Üstad-ı Hacker

Üstad-ı Hacker

Üye
    Konu Sahibi
hangi cwf kullanıyorsun nasıl atılır sen bana söylermisin

Üstad-ı Hacker

Üstad-ı Hacker

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim
başka cwf biliyormusun kardeş

Üstad-ı Hacker

Üstad-ı Hacker

Üye
    Konu Sahibi
tekrar teşekkürler kardeş

gutihaz1

gutihaz1

Üye
ben nokia 5800 kullanıyorken aşağıda linkini verdiğim klavyeyi kullanıyordum iphone klavyesi çok iyiydi kullanımı çok kolay kendi klavyesinden daha iyi klavye kurulumları anlatılmış

^^Baidu İnput Temaları ^^ [s60v5-s^3] - MaxiCep

Üstad-ı Hacker

Üstad-ı Hacker

Üye
    Konu Sahibi
onu ben beceremedim
telefona cwf atarken hata olursa telefon çökermi

HakanLJ

HakanLJ

Üye
nokia c5 03 üm var nasıl geliştirebilirim
cwf at hocam cok iyi cwfler var forumda ram kullanimi yani hiz icin iyi oluyor yük kalkiyor telefondan ama tavsiyem sat android cihaza gec benim tavsiyem tabi basta dedigim gibi benim eski cihazlarimdan biri benimki bir öneri sat 100-150 tl ye bi 100 tl de sen koysan varsa imkanin daha fazla koy ben en azi bazindan bakiyorum 200-250 tl ye 2. el ace wonder vb. al kafan rahat etsin hocam . iyi forumlar bunlar sadece bir öneri

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
bende c503 var spb kullandım kasa bilio

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
ama vhome diye bir uygulama var indirmiştim hem nokia storede hemde internette var hacklemeden kullanabilirsin güzel bi arayüzü var tanıtımında görev çubuğu falan gözüküo ama yok

assassins1911

assassins1911

Üye
ama vhome diye bir uygulama var indirmiştim hem nokia storede hemde internette var hacklemeden kullanabilirsin güzel bi arayüzü var tanıtımında görev çubuğu falan gözüküo ama yok
arayüz olarak vhome çok iyi ama ram i boşu boşuna dolduruyor telefon kasmaya başlıyor pek önermem. Onun yerine canlı ev ekranları (flashlive home screen) kullan :)

Üstad-ı Hacker

Üstad-ı Hacker

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar C5-03 v23✔ Özkan Ç. WP--Son Umut--
02.02.2013 ben bunu telefon atmak işin indirdim ama içinden hafıza kartı thinkcache vb ve rm 697 yazan bir sürü dosya var telefona flash atmaya korkuyorum phoenix i indirdim ona nasıl okutucam rm697 leri lütfen yardım acill nasıl atacağima dair yardım bilen arkadaşlar şu cfw kullanlar yardım edin

assassins1911

assassins1911

Üye
C5-03 v23✔ Özkan Ç. WP--Son Umut-- 02.02.2013 - MaxiCep konunun başında açıklamış zaten dostum;
C:/programfiles/nokia/phoenix/products/
içine RM-697 isimli bir klasör oluşturup içine çıkarın.

-Phoenix'i açıyoruz
-File/open products/RM-697
-Filashing/firmware update
-üstten telefonumuzu seçiyoruz
-Dead phone usb'yi işaretliyoruz
-REFURBİSH'e tıklıyoruz

YÜKLEME işlemini başarıyla gerçekleştirdikten ve telefonu açtıktan sonra öncelik olarak;
-rar içinde çıkan hafızakartına isimli klasörün içinde bulunan klasörü hafıza kartına atın
-Rom Patcher'e girip 4İN1 isimli yamayı aktif edin seçeneklerden auto start yapın
-Auto İnstaller'e girip Star İnstall'e tıklayın.Yüklensin 10 uygulama.
-Belle Topbar'ı açın Ayarları: Başlangıçta Çalıştır: Açık
Sürükleme Biçimi: Belle olarak değiştirin.