Nokia C5-03 İnternet Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 İnternet Sorunu
Selam arkadaşlar bi sorunum vardı sizinle paylaşıp yardım almak istiyorum,bende Nokia 5800 vardı cihaz da internete girince "hafıza dolu,uygulamaları kapatıp tekrar deneyin" uyarısı verip ardından internetten atıyodu,ben servise verdim 1.sinde yazılım yeniden yüklenip genel ayar bakım adı altında işlem görüp cihaz bana verilmiştir,fakat cihazı tekrar test ettiğimde yine aynı sorunla karşılaştım ve tekrar servise verdim,bu sefer de bana cihaz değişimi yapılıp Nokia C5 03 verilmiştir,yeni cihazı aldığımda tekrar internete girdiğimde aynı sorunla karşılaştım ve servise verdim,yine yazılım güncelleme vs diyerek bana verildi,fakat yine aynı sorunla karşılaştım ve servise verdim,bugün gittiğim de cihazı orda test ettim sorunu teknik servis elemanlarına gösterdim,bana verilen cevap CİHAZIN KAPASİTESİ O KADAR başka bişey yapamazsınız denildi,bende ısrar ettim telefonun donanımsal sorunu var diye onlarda tmm İSTANBUL'A gönderelim dediler,ama garantisi dün bittiği için göndemeyiz dediler,bende az önce NOKİA DESTEK HATTINI ARAYIP aynen durumu anlattım ve bana cihazda yüksek ihtimal donanımsal sorun var diyip biz serviste kalan süreleri de garantiye ekleyip cihazınızla ilgilencez ve sizi arayım bilgi vercez dediler..

Sizce cihazdaki sorun tam olarak nedir ve bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim ?

hurol1

Üye
Opera mini veya ucweb kullan sorun olmaz

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
sorun tarayıcıdamı yani :) ?

hurol1

Üye
Aynen benim teldede yapıyodu su an ucweb kullanıyorum hiçbir sayfada sorun olmadı

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
bu sorun facebook tada oluyo ama :) mesela nette de maxicep anasayfasında 2-3 dakka kaldın mı hemen atıyo

hurol1

Üye
Seninki iyi benim tel normal tarayacıda facete bile yeterli hafıza yok diyo

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yardım lazım ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt