Nokia c5-03 cfw yaptım telefon acılmıyor

• 23 Mart 2013
  • 1261 Okunma
  • 15 Cevap

1. Lütfen yardım edermisniz cfw attım telefon açılmıyor

Yazan: zero1995
  2. dogru yaptıgına emin misin

3. kendin mi yaptın yapılı mi olan bir fw mi yükledin ?

4. yapılı olanı yaptım bir tane daha yüklemiştim begenmedim degişiklik görmedim sonra başka bir tane yüklerken telefon bu hale geldi

5. zero1995 bunu beğendi.
  6. özkan ç yükle en iyiso ooo :d

7. beni değil yazılımı yüklesin :)

8. çok teşekkür ederim :D

- - - Eklendi - - -

peki nasıl flaşlıyacagız biliyormusnuz :D:D

9. özel mesajını cevapladım yapamazsan söyle teamviewer ile hemen halledelim :D

10. forumdan halledelim :D özel mesajdan teamviewer ıd şifre gönder bağlanayım yapalım

11. Arkadasim tam cozumu biliyorum hem de telefonun turkce olucak..hemen soyleyim.ilk once phoenix-i ac sonra file kismindan open produc de ve rm-697-yi sec(phoenix version 2011 ve ya 2012 olmasi gerekiyor).islemden sonra dikkat et orda no connection yaziyor onu deyisdirme ve onun yaninda settongs kismina gel orda usb 1 olacak onun ustune bir kere bas ondan sonra sag tarafda asagida remove-ye tikla ve onu kaldir ve ayarlari kayd edib cik.ondan sonra tools bolumune gel ve data package download-in ustune tikla uste solda produc code kismina bunu yapisdir(059c506) ondan sonra asagida solda check availability yazan yere tikla ve bekle.ondan sonra download kismina tikla ve yuklemeyi bekle.yuklendikden sonra closed kismina tikla ve cik ondan sonra phoenix-den cik ve tekrar ac ve yine file-den open produc rm-697-yi sec ve flash kismin gel ve firmware update de ve ondan sonra produc code yazan yerin sag tarafina ekleyen kisma tikla ve ordaki rm-697 ctr euro2 tr graphine black-i sec ve ok de ondan sonra orda produc code-nin altinda dead phone usb flashing onu aktive et ve refublish butonuna tikla ve uyari gelir telefonun acma kapama butonuna basarak sakla ayni eskiden teefonu acdigin gibi ve ok de ve islem baslasin....isallah ise yarar bizzat kendim dnedim 100% sorunsuz calisiyor.

12. saol kardeşim peki imei adress silindi nasıl tekrar yapabiliriz

13. yanlıs yuklemissindir yeniden telefonun orjinal dosyalarını indir phoenix ile flaşla

14. imei nasıl siliniyor ya

15. Bütün telefonların orjinal dosyaları mrcrab sitesinde var oradan orjinal dosyaları indirebilirsin

Yüklüyor...
20/09/2018 - 11:41