Nokia C5-03 BlueTooth Sorunu Acil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 BlueTooth Sorunu Acil
Arkadaşlar telefonumun bluetooth u ile arkadaşıma dosya göndericektim resim müzik tema ve oyun hepsini denedim ancak Korumalı Nesne Diyor be göndermiyor arkadaşlar acil yardım ederseniz sevinirim ve o nesneleri nasıl korumasız hale getirice :D:aha:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
X-Plore İle Gönder Veya Uzantısını Sil Dene

'Patron

'Patron

Üye
nasıl ya öyle dememesı lazım ben o hatayı 6600da alırdım. uzantısından bı harf sılıp yolla meselea asdv.jar ya asdv.ja yap. sonra ona gonderınce onda sonuna r ekle

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
nasıl ya öyle dememesı lazım ben o hatayı 6600da alırdım. uzantısından bı harf sılıp yolla meselea asdv.jar ya asdv.ja yap. sonra ona gonderınce onda sonuna r ekle

Dediğin Doğru Bazı Telefonlarda Uzantı Değiştirme Yok Biz Okulda Gönderirken Bende Aynı Hatayı Verdi Korumalı Öğe Gönderilmiyor Diye Uzantısını Değiştirip Gönderdim Bu Sefer Karşıdakinde Uzantısı Çıkmıyor Sonuna Ekleyince De Açmıyor Telefonu Lgydi Arkadaşın

ahmetc503

bi kere başlığın yanlış:nono: sorun c503 te değil çözüme gelince sen patronun dediklerini yap:oke:

'Patron

'Patron

Üye

Dediğin Doğru Bazı Telefonlarda Uzantı Değiştirme Yok Biz Okulda Gönderirken Bende Aynı Hatayı Verdi Korumalı Öğe Gönderilmiyor Diye Uzantısını Değiştirip Gönderdim Bu Sefer Karşıdakinde Uzantısı Çıkmıyor Sonuna Ekleyince De Açmıyor Telefonu Lgydi Arkadaşın
lgyi bilmem ben nokiadan nokıa ya atardım. sonra onda da fileman ile uzantı duzeltıp yuklerdım :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

lgyi bilmem ben nokiadan nokıa ya atardım. sonra onda da fileman ile uzantı duzeltıp yuklerdım :)

İkiside Nokia Olunca Sorun Olmuyor Birisi Başka Bi Telefonsa Öyle Sorun Oluyor

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
tşk Patron .D

akin3641

Üye
merhaba arkadaşlar nokıa c5 00 telefonumun bluetooth açılmıyor yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt