Nokia c5 00 şebeke problemi

Sponsorlu Bağlantılar

softlover

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c5 00 şebeke problemi
Selam arkadaşlar!

yaklaşık 2-3 gün önce nokia c5 00 telefon aldım.

Telefonun herşeyi güzel çalışıyor ama bir arama alddığımda/gönderdiğimde belli bir süre sonra arama kapanıyor ve şebeke kapsama alanı dışı oluyor, tekrar nnumara çevirdiğimde aramaya izin verilmiyor uyarısını veriyor.

Telefonu kapatıp açtığımda tekrar arama yapabiliyorum ama arama tekrar düşüyor ve yine şebeke kapsam dışı oluyor.

Telefon yazılımını güncelledim, ama sorun hala devam ediyor.

ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, eğer telefonda yapılacak bir ayar varsa bana yardımcı olabilir misiniz?

Profil bilgilerimde tüm iletişim adreslerim mevcut, yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: fertolmadan

JayJayyy

Üye
hard formatı dene.

SilentOne

SilentOne

Üye
hard dene olmadı garanti

softlover

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, turkcell hattımı sorunsuz kullanabiliyorum ama Vodafone'da olmuyor. sorun kartta sanırım

Anußis

Anußis

Üye
telefonda arama yönünden bir sıkıntı meydana gelmez ... gelse zaten ona telefon denilmez oda piyasaya sürülmez :) hat'ta sorun olabilir c5 saglam telefondur

konyarapp

Üye
Hattını git değiştir arkadaşım bendede nokia C5 var ama daha hiçbir sıkıntıyla karşı karşıya gelmedim ??

erkmusic

Üye
kardeş şebekede 3g modu açık onu 3g den gsm moduna al...

hellmare

Üye
C5 iyi rtelefondur arkadaşlar. İşlemcisi bile birçok pahalı nokianın işlemcisinden hızlısı olan 600 mhz lik arm 11 dir!!!

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
C-5'in 600 mhz işlemcisi olduğuna eminmisin. öyle olsa daha hızlı olurdu gibi geliyor bana. 50 mb ram var zaten. 600 mhz işlemci olsa uçar o telefon ama genelde çok hızlı değil yani. C5 kullanıcısıyım bende.

fertolmadan

Üye
Merhaba,

Aynı sorun bede de var. YEni aldığım nokia c5-00'i servise bıraktım ama sorunun operatörden kaynaklandığını söylediler. Ben de Vodafone kullanıyorum. Vodafone'ye durumu yazdım. Cevap bekliyorum. Çözüm ile ilgili bir gelişme olursa lütfen cevap yazın.

İyi çalışmalar...

erbila

Üye
aynı sorun bende de var. hat gidiyor. kapatıp açıyorum geri geliyor. 2 gün oldu telefonu alalı.

maxicepciyimm

Üye
arkadaşlar o sorun bendede var sorun telefondan kaynaklaniyor bence aynı hat başka telefonda çok güzel çekiyor ana bu telefonda çekmiyor yani sorun telefondan bence

stormgeist_001

Üye
kardeş şebekede 3g modu açık onu 3g den gsm moduna al...

teşekkür ederim hocam ya ben telefonu kırmayı bile düşünmüştüm yani çekmiyor diye ama dediğin gibi modu değiştirnce düzeldi tamamen

Üst Alt