Nokia C3 İçin Opera mini 7.1 jar

• 9 Mart 2013
  • 3240 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar benim telefonum Nokia C3. Hackli olduğu için uygulamaları arka plana atabiliyorum. Bugün telefonumu formatladım. İçindeki Opera minide silindi. Şimdi internetten indirdiğimi telefona korumalı bir şekilde attığı için uygulamaya Hack ayarı yapamıyorum. Eğer telefonunda olan varsa bana Opera mini 7.1 in linkini yollayabilir mi ?

Yazan: kamar33
  2. Link e tıkla direk telefonuna uygun son sürüm geliyor indirirsin

m.opera.com

3. Buradan indirebiliyorum zaten ancak telefona korumalı geldiği için hafıza kartına falan atamıyorum ve bilgisayarda göremiyorum. Benim .jar 'ı bilgisayardan açmam ve içine kod yazmam gerekli.

4. uygulamayı telefona gömmek istiyosun heralde. Hic denemedim ama icine kod yazmak mantıklı

5. Bende açıp içine kod yazacam zaten ? Ama jarı açabilmem için bilgisayara atmam lazım ve telefondan indirince bilgisayara atılmıyor. Operanın yeni sistemindede bilgisayardan indirilmiyor.

6. sistem ne zaman değiştiki ben indiriyodum 2 hafta öncesine kadar

7. Bende 1 hafta falan önce indiriyordum bilgisayardan. Dün girdim indiremiyorum.

- - - Eklendi - - -

http://www.opera.com/mobile/download/versions/
    Arkadaşlar araştırırken operadan böyle bir şekilde buldum. Ben çözdüm ihtiyacı olanlar buradan indirebilir.

Archonn bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 21:48