Nokia C1 Duyuruldu Özellikleri Neler?

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Nokia C1 Duyuruldu Özellikleri Neler?
Nokia android go ailesine C1 modelini ekledi. Özellikleri bakımından symbanı anımsatan bu telefon için Nokia' ya 701' e benzer bir tasarım yapmalıydın diyorum.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

1 Gb ram 1.3 Ghz hızında işlemci , çıkartılabilen bataryası 2500 mah, 5.45 " ekran , 5 mp ön ve kameraya sahip.
3G , wifi , bluetooth gibi bağlantılara sahip.
Fiyatıysa 60 dolar

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA., Mesut Aktaş ve arslan3332

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Fiyatı 600 den fazla olmazsa güzel sayılır.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
59 dolar diyolar yani 350 lira almayanı döverler.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Yok almaz. Nokia millet için mazide yaşıyor.
5G olmayan telefonu almam. Nokıa ucuz olmadıkça yanaşmam. Her ne kadar güven sarsıcı işleri olsada sağlam cihaz çıkartıyor...

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
5G olmayan telefonu almam. Nokıa ucuz olmadıkça yanaşmam. Her ne kadar güven sarsıcı işleri olsada sağlam cihaz çıkartıyor...
5G olayını başka bir başlıkta tartışabiliriz. Öyle bir başlık vardı sanırsam.

PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
400 den fazla vermesin vatandaş bak nasıl düşüyor. Firmalar ihracatta bu cihazları 45 dolara kadar indirebilir.
Al kenara koy . Uzun yıllar gidecek telefon tak çıkar batarya. Daha ne olsun ki . Nokia dayanıklık denince halen ismini koruyor . Tasarımını beğenmesemde anakartının sağlam olduğuna eminim.

PALA.

PALA.

Üye
5G olayını başka bir başlıkta tartışabiliriz. Öyle bir başlık vardı sanırsam.
Tartışmaya gerek yok seneye kazık yemek istemiyorum 5g geliyor alcam 5g li cihaz vurucam kırbacı. Türkiyede alt yapı olup olmaması umrumda bile değil.
5g olan cihazın diğer donanımıda iyi olmak zorunda yani hızlı olacak şekilde tasarlanır...

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Tartışmaya gerek yok seneye kazık yemek istemiyorum 5g geliyor alcam 5g li cihaz vurucam kırbacı. Türkiyede alt yapı olup olmaması umrumda bile değil.
5g olan cihazın diğer donanımıda iyi olmak zorunda yani hızlı olacak şekilde tasarlanır...
Tabiki 5G den gelen veriyi işlemek için hız şart .

• Beğen
Tepkiler: PALA.
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye

Ben yaklaşık bir ay önce yeni bir mahalleye taşındım. Evin bazı odalarında 4.5G çekimi gidip geliyordu ben de 3G'ye aldım öyle kaldı. Bir aydır her yerde 3G kullanıyorum ve hiç 4,5G'ye alma gereksinimi duymadım hayret.

PALA.

PALA.

Üye
Ben yaklaşık bir ay önce yeni bir mahalleye taşındım. Evin bazı odalarında 4.5G çekimi gidip geliyordu ben de 3G'ye aldım öyle kaldı. Bir aydır her yerde 3G kullanıyorum ve hiç 4,5G'ye alma gereksinimi duymadım hayret.
O bizim ülkemizdeki yetersizlik.
4,5 G meselesi 4 G nin allanıp pullanmış hali ama 5G farklı olcaktır.
Bant genişliği fazla olsada yeterli veri akışı malesef ülkemizde sıkıntı.
Her yerden bir kazık yediğimiz için 5G çıkana kadar cihaz almayı pek düşünmüyorum...

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve MAERKEK

Üst Alt