""Nokia Bubbles Uygulamasının Sorunsuzca Sistemden Kaldırılması""

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
""Nokia Bubbles Uygulamasının Sorunsuzca Sistemden Kaldırılması""
N8 PR1.1 Yazılımında Nokia Bubbles Uygulamasının Sorunsuzca Telefondan Kaldırılması

Arkadaşlar Yapacağınız İşler Sırasıyla

1.telefondan ayarlar kısmına gidin.
2. ayarlardan yüklü uygulamalara ordan Nokia Bubbles ı bul
3.nokia bubbles uygulamasını kaldır.
4. uygulamasını linkten indir ve
5.Önemli!!!!!qtdowngrade.sis uygulaması Telefon Hafızasına Yüklenecektir.
6.Telefon hafızasına yükledikten sonra
7.tekrar uygulamalar menüsündeki qtexamples dosyasının üzerine gidiyoruz.
8.düzenle seçeneklerinden sili seçiyoruz qtexamples dosyasını siliyoruz.
9.tekrar telefondan ayarlar ayarlardan yüklü uygulamalar menüsüne gidiyoruz.
10.qtdowngrade dosyasını buluyoruz ve uygulama menüsünden kaldırıp sildikten sonra yapılacak en son işlem

Telefonu bir defa kapatıp açıyoruz ve Nokia Bubbles uygulaması silinmiş oluyor .
Ben şahsen denedim ve hiçbir problem olmuyor.
Telefonumuzdaki Ovi Mağaza da herhangi bir problem karşılaşılmıyor.

Yardımcı olabildiysem sevindim.Herkese İyi Forumlar…

• Beğen
Tepkiler: Ö_M_E_R, AYNA, seat76 ve 1 kişi daha

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Umarım bu işlem başarılı oluyordur,şahsen ben tamamen kaldırabilmek için cihaza önce hard format attım sonrada phoenix ile flash ladım,ayrıca açıklama içinde teşekkürler

SPLNTR

SPLNTR

Üye
bu kadar zor siliniyosa hiç yüklemyelim en iyisi:oke:

• Beğen
Tepkiler: serhad58
apobaba1234

apobaba1234

Üye
isi uzatmissin hic gerek yok ben direk sildim once bubbles yazan dosyayi sonrada sanirim adi bublemap ti onu silin 36mb civari biseydi silin tamamdir. .D

SPLNTR

SPLNTR

Üye
şu qt işine daha girmedim qt mi gerektiriyo bu uygulama

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
Umarım bu işlem başarılı oluyordur,şahsen ben tamamen kaldırabilmek için cihaza önce hard format attım sonrada phoenix ile flash ladım,ayrıca açıklama içinde teşekkürler
merak etme arkadaşım için rahat olsun yukarıda anlattıklarımı yaparsan bir problem yaşamayacaksın ben kendim denedim..:oke:

--------------- Ekleme ---------------

isi uzatmissin hic gerek yok ben direk sildim once bubbles yazan dosyayi sonrada sanirim adi bublemap ti onu silin 36mb civari biseydi silin tamamdir. .D
ben denedim kardş eğer tamamen kaldırmak istersen bunları uygularsın iyi forumlar..:oke:

şu qt işine daha girmedim qt mi gerektiriyo bu uygulama
kardeş nokia bubblesı yükleyinc kendinden geliyor ve bazen sistemde sorun yapabiliyor yukarıda anlattıklarımı eğer yüklersen rahatça sistemden kaldırabilirsin iyi forumlar..:oke:

bu kadar zor siliniyosa hiç yüklemyelim en iyisi:oke:
yüklesen bile kardeş kaldırmak için bir sorun yaşamayacağına emin olabilirsin iyi forumlar...:oke:

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana herkese iyi forumlar...:oke:

ByWorth

ByWorth

Üye
niye siliyosunuz ki.. Çok hoş duruyor..

catdog136

catdog136

Üye
bubblesı kuramadık ki kaldıralım :D kurulumunuda anlatırsan sevinirim..

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
bubblesı kuramadık ki kaldıralım :D kurulumunuda anlatırsan sevinirim..

Yeni Link

szralp arkadaşımızdan alıntıdır Nokia Bubblesın en güncellenmiş versiyonu indirdiğin dosyayı istediğin hafızaya yükle telefonu bir kere aç kapa ve Nokia Bubbles uygulaman hazır..Bu arada szralp arkadaşımıza çok teşekkürler...

oructurkay

Üye
arkadaşlar bu uygulama x6 ya uyarmı veya buna benzer bir uygulama varmı lütfen yardım

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
cabal21

cabal21

Üye
bu kadar ugrasmaya ne gerek var bubless clock u kaldirinca diger butun bilesenlerini kaldiriyor zaten . Qt de hic bir soru teşkil etmedigi icin kaldirmadim ben...

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
bu kadar ugrasmaya ne gerek var bubless clock u kaldirinca diger butun bilesenlerini kaldiriyor zaten . Qt de hic bir soru teşkil etmedigi icin kaldirmadim ben...
kardeş bir sorun oluyor ki adamlar nokia beta labs ta üstüne basarak anlatmış ben denedim ben dede sorun oldu ve ovi çalışmadı ama artık sorunsuz iyi forumlar dilerim...:oke:

CnFk

CnFk

Üye
BASKANCIHAN Eyw. saol arkadaşım. ben yüklemiştim Bubblesi anlattıklarını uyguladım sorun olmadan kaldırdım. sada ana menüde qt klasörü kalıyor onuda elle sildim. teşekkürler. uygulamak isteyen rahatça uygulayabilir sorun olmadan siliniyor program.

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
BASKANCIHAN Eyw. saol arkadaşım. ben yüklemiştim Bubblesi anlattıklarını uyguladım sorun olmadan kaldırdım. sada ana menüde qt klasörü kalıyor onuda elle sildim. teşekkürler. uygulamak isteyen rahatça uygulayabilir sorun olmadan siliniyor program.

ben teşekkür ederim kardeş klavyene sağlık iyi forumlar...

ayhanst

Üye
<font face="Arial Black"><font size="3"><font color="#000000">N8 PR1.1 Yazılımında Nokia Bubbles Uygulamasının Sorunsuzca Telefondan Kaldırılması</font></font></font><br />
<br />
<font face="Arial Black"><font size="3"><font color="#000000"> <u> Arkadaşlar Yapacağınız İşler Sırasıyla</u></font></font></font><br />
<br />
<font face="Arial Black"><font size="3"><font color="#000000">1.telefondan ayarlar kısmına gidin.</font></font></font><br />
<font face="Arial Black"><font size="3"><font color="#000000">2. ayarlardan yüklü uygulamalara ordan Nokia Bubbles ı bul </font></font></font><br />
< qt down grade inmiyor link ölü

----------Eklendi @ 11:47:44 ---------- Yazıldı @ 11:46:55 ----------

qt Down grade inmiyor link ölü yardım kardeş

uribaju

uribaju

Üye
teşekkürler:oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt