Nokia Bubbles kişileri değiştiremiyor musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
korayduruhan

korayduruhan

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Bubbles kişileri değiştiremiyor musunuz?
Arkadaşlar Nokia Bubbles'ta hızlı arama yapmak için kişi baloncuklarına en fazla 3 kişi ekleyebiliyorsunuz fakat eklediğiniz kişileri değiştiremiyor musunuz? İlk yüklediğimde yanlışlıkla eklediğim kişileri değiştireceğim diye kafayı yedim, ne yaptıysam olmadı. O kişileri silip, tekrar yüklemekten başka bir yol bulamadım. Siz de aynı dertten muzdaripseniz fazla uğraşmadan silin. Ben çok uğraştım, yapamadım :)

[alikan]

[alikan]

Üye
Evet bende öylesine 3 kişi salladım sonra baktım değişmiyo onlar :s bulursan banada haber ver :)

by_oguz

by_oguz

Üye
bubblesi görünen 3 kişiden birinin üstüne getirin bekleyin sil cıkacaktır.

ayhan124

Üye
Arkadaşlar Nokia Bubbles'ta hızlı arama yapmak için kişi baloncuklarına en fazla 3 kişi ekleyebiliyorsunuz fakat eklediğiniz kişileri değiştiremiyor musunuz? İlk yüklediğimde yanlışlıkla eklediğim kişileri değiştireceğim diye kafayı yedim, ne yaptıysam olmadı. O kişileri silip, tekrar yüklemekten başka bir yol bulamadım. Siz de aynı dertten muzdaripseniz fazla uğraşmadan silin. Ben çok uğraştım, yapamadım :)
kişiler balonunu seçtiğiniz kişinin üzerine götürüp bekletin.iki seçenek çıkacak.eksi işaretlinin üzerine sürükleyin o kişi silinecek.

ertan13

Üye
Arkadaşlar bu yeni güncelleme ile mi çıkıyor yoksa ayrıca indirilebiliyor mu?? Ben bulamadım.Ayrıca benim telefonda hala güncelleme bulamıyor :(

3onur5

3onur5

Üye
programın linkı varsa verirmisiniz arkadaşlar bende kullanmak istiyorum

mucaht

Üye
Programın ismi belli arkadaşlar yapmayın armut piş ağzıma düş diyorsunuz resmen. Sybian^3 uygulamaları kısmında programın linki var biraz ararsanız bulursunuz.

[alikan]

[alikan]

Üye
Vayy be işte budur saolun teşekkürler millet forumdan bir bilgi paylaşımı daha. Bende rastgele 3 kişi atamıştım sonrada çok uğraşmadım silinmeyince.

Ayrıca bubbles indirmek isteyen arkadaşlar nokia betalabs internet sayfasını ziyaret edin ovi kullanıcı adınızla giriş yapın ordan indirirsiniz ayrıca forumda yazıyor yine neyi nasıl indirip kurulacağı. Size bir de bubbles'ın benim cihazdaki ekran görüntüsünü ekleyeyim.

Hadi size linkte bırakayım

korayduruhan

korayduruhan

Üye
    Konu Sahibi
Bubbles'ı kişilerin üzerine getirmeyi denemiştim, ama daha uzun süre bekletmem gerekiyormuş. Ben kişileri silerek düzeltmiştim, bunu da öğrendiğim iyi oldu ;) Teşekkürler.

one2one2

one2one2

Üye
helal olsun yaw bu niye aklima gelmedi ben 1 saat aradiktan sonra bubles sistem dosyasini silip bastan kurmustum :d:

Anqer-X

Anqer-X

Üye
arkadaslar bu uygulamaya baska widgetler ekleyemıyormuyuz acaba ...saygılar

01kubi

01kubi

Üye
sitesinden yükleme kalktımı

muratcan1905

Üye
sitesinden yükleme kalktımı

bildiğim kadarıyla mayısta tekrar verilecek iyileştirmeler yapılarak

arkadaslar bu uygulamaya baska widgetler ekleyemıyormuyuz acaba ...saygılar

hayır daha beta aşamasında zaten simgesi bile yok yani belki ileride olabilir.
şimdilik sadece kendi kendine ekleniyor
müzik açıkken müzik
radyo açıkken radyo
şarj az iken şarj az göstergesi
şarj ederken farklı bir gösterge
mesaj gelince
cevapsız arama olunca değişik widgetler ekleniyor ama sen ekleme çıkarma yapamıyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt