Nokıa : Bluetooth Dosyalara göz at_?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
    Konu Sahibi
Nokıa : Bluetooth Dosyalara göz at_?
Sayın arkadaşlar bildiğiniz gibi samsung un bluetooth lu telefonlarında bluetooth tan gördüğümüz kişinin dosyalarıa göz atabiliyoruz bunu nokıa telefonlarımızda eden yapamıyoruz bunun için program filan varmıdır varsa bana verebilirmisiniz lütfen şimdiden teşekkürler saygılarımla :):P

toprakumit

toprakumit

Üye
canım kardeşim senin dediğin blutooth hacke girer malesef , nokianın güvenliği fazla olduğu için daha onu bulamadılar. Fakat bir gün çıkarsa sana yollarım ;)

nurikaratas

nurikaratas

Üye
kardeş samsunglar bluetoothla s40 telefonların içeriğini görebiliyor ama s60 larda bu durum söz konusu değil

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
    Konu Sahibi
tmm yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar :)

rambo24

rambo24

Üye
samsungun hangi modelleri peki karşı tarafın telefonun markası modeli fark edermi mesela simbian,palm,windows,linux,orjinal düz işletim sistemi olarak

C01aY

C01aY

Üye
symbian 40

degerli43

degerli43

Üye
bt file manager programı var ama java s60 için var mı bilmiyorum ben kullanıyorum işe yarıyor araştırın bulursunuz java da varsa symbian da kesin vardır:)

toprakumit

toprakumit

Üye
kardeşim olsaydı ilk bizim haberimiz olurdu zaten....
Var fakat işe yaramıyor şifre istiyor tekrardan şifre istiyosa onun hacklikle bir alakası yok ve neden başkasının dosyalarına izinsiz giriyosunuz bu özel hayata girmekten suç sayılır ve 6 aya kadar hapisi var, Bunu biliyomuydunuz?

yasargungoren

Üye
samsung e250 ile aynı şeyi yaptım 6230-i ve 6120 de çalıştırdım izinsiz deyil telefonları eşleştirerek çalışıyor. Yani iki tarafta aynı şifreyi girmek zorunda

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
    Konu Sahibi
bende izinsiz girmek istemiyorum ki zaten sadece arkadaşın dediği gibi eşleştirme yapılacak ve 2 tarafta aynı parola yı girecek olacak :)

kaptan1611

Üye
Arkadaslar elimde BLUETOOTH FİLE MANEGER diye program var ve nokia 6120 de kullanıyorum.Gayet guzel.AMA nasıl Upload yaparım yardım ederseniz yuklerim.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Arkadaslar elimde BLUETOOTH FİLE MANEGER diye program var ve nokia 6120 de kullanıyorum.Gayet guzel.AMA nasıl Upload yaparım yardım ederseniz yuklerim.
buraya ekle

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
ne yani başka teldeki dosyalara mı bakılıyor

okkesa

Üye
peki arkadaşlar samsung e250 telefonumdaki mesajları bilgisayarıma kaydetmek istiyorum ne yapmam lazım

explotion

Üye
var olum ben kullandım adıda candy di karşı telefondan arama bile yapıyodu hatta cok sorun cıkarıyodu ama

fast1111

Üye
s40

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
    Konu Sahibi
Dosyayı buraya ekledim.ama maxicep te nasıl gozukecek,ben biraz acemiyim bu konularda kusura bakmayın.

buradan linki kopyala buraya yaz.

Zshare ye de upload edebilirsin buraya yükle ve sana verdiği linki kopyala.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt