Nokia Bıraktı Meego Coştu :)

Sponsorlu Bağlantılar

ec038

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Bıraktı Meego Coştu :)
nokia nın en byük hatası meego projesini rafa kaldırmak oldu.. o ekip nokiadan bağımsız devam etti ve sonuç mükemmel.. ben çok sevdim.. özellikle android uygulamalarının rahatça kurulabiliyor olması da en büyük artısı oldu.. sizce meego işletim sistemine de bu yeni işletim sistemi kurulabilir mi ???

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
isletim sistemi portlandi sayilir. birkac eksik haricinde forumumuzda acilan konudan da aldigim bilgiye gore %90+ oranda portlandi. yani sorunun cevabi ''elbette''

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bence de meego'yu bırakması büyük bir hataydı.

• Beğen
Tepkiler: ferit.61 ve scorpion11
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
hemde ne buyuk bi hataydi bi bilseniz...

ec038

Üye
    Konu Sahibi
o zaman n9 almak gayet mantıklı ya.. valla seviyordum ben o cihazı zaten.. gerçi biraz eskidi de kullanılır ya

• Beğen
Tepkiler: sule1997
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
ben satmak istiyom amaaaa hala bu telefona alistiktan sonra baska telefon kullanmak... telefonum cyan blue olunca da insan goruntusune asik oluyo. gelde kolay kolay vazgec bu sevdadan...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Katılıyorum ama ne demişler "İki cambaz bir ipte oynamaz" :)

• Beğen
Tepkiler: CANGO97
ÖMER VE KARAYEL

ÖMER VE KARAYEL

Üye
Nokıa n9 aldığıma okadar pişmanım ki nokıanın kapısını taramayı düşündüm hiçbir program yok facesi bile okadar kötükü bi whatsapp istemek bu devirde çok mu zor telefonu geliştirmek için yardımcı olursanız çok sevinirim . telefondaki numaraları komple başka bi telefona aktarmayı bile bulamadım .......

• Beğen
Tepkiler: aksoysdfl
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Hepsi var araştırın iyice.

facebook için magarmuchh'u kullanın.
whatsapp için whatsup'u kullanın.

araştırın forunda hepsi mevcut.

rehbere gelince diğer cihazınızdaki rehber verilerini vcf'ye dönüştürün. N9'a atıp kaydedin.