Nokia BB5 telefon modellerinin RM yazılım ve dil kodları

Sponsorlu Bağlantılar

robotic

Üye
0596344 RM-607 EURO C WGRAY LATIN TURKEY buldum fakat benim telefonun kodu 0596343 ile bunu flashlasam telefona olur mu?? şimdiden teşekkürler

alibruce

Üye
teşekkurs

ERKANGULSU

Üye
iyi günler bu yukarıda ki kodları tele nasıl kaydeceğim? şimdiden teşekkürler.

mirad80

Üye
teşekkür

saltiks

saltiks

Üye
http://www.maxicep.com/symbian-dest...a-bb5-yazilimlarini-direk-indirme-297044.html

navifirmile türkçe dil kodu secin hangisini sectiğiniz önemli değil türkçe olur
ustalar bir derdim var belki sayfalarda yazılmıştır ama 30 sayfayı okuyamadım bir yardımcı olursanız sevinirim. elimde n86 var rn485 kodlu ben bunu türkçe yapmak istiyorum ama rm 485 türkçe dil paketi yok. rm 484 dşiek yükleyebilirmiyim nasıl bir yol izlemem lazım.

güvenlik416

Üye
sağol emeğe saygı

fanat1

fanat1

Üye
güzel paylasım. Ancak benim telefonda önceden n96 v30.33 vardı ve orjinal sürümdü. Sonra bi güncelleme yaptm 30.101 oldu ama cok yavaşladı. Eski sürümü yükleyecegm ama türkcesi yok :)

- - - Eklendi - - -

güzel paylasım. Ancak benim telefonda önceden n96 v30.33 vardı ve orjinal sürümdü. Sonra bi güncelleme yaptm 30.101 oldu ama cok yavaşladı. Eski sürümü yükleyecegm ama türkcesi yok :)

ardicer

Üye
emeginize saglik

musakilicli69

Üye
:yuru

abdullah07

Üye
sağol ama nasıl indiricem :D *?

bayon

Üye

- - - Eklendi - - -

0567000 product kodunun flash dosyalarını indir ama eski sürüm yükleyemezsin ki

dim4545

Üye
teşekkürler

külveates

Üye
slm 6230i telefonum yazılım atamıyorum phoenix programla yazılım atmayı denedim olmadı product code kodu kabul etmiyor hata veriyor lütfen yardımcı olurmusunuz ne yapmam lazım emege saygı tşkler

buzzuk61

Üye
sA nokia e5-00 telefonum var gecenlerde versiyonunu yükselttim yabancı ülkenin versiyonunu attım fakat türkçe dil yok servisegönderdim ama yapamadılar eski sürümede dönemiyorum nokialarda böy bir problem varmış.telefonumu nasıl türkçe yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim arkadşlar...

dim4545

Üye
teşekkürler

3mbursa

Üye
teşekkürler

atilgan2012

Üye
tesekkurler paylasim icin

detaysat

Üye
tşkler