Karşılaştırma Nokia 808 Pureview Vs Samsung Galaxy S4

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 808 Pureview Vs Samsung Galaxy S4

Daha Fazlası İçin :
Up

• Beğen
Tepkiler: Elnur808, fatih54102 ve asigsasi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: fatih54102
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: fatih54102
ultrayer6

ultrayer6

Üye
Hocam açık açık pozlama yapmışsın işte, arabanın farları falan kaymış hep.

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo ve DarkredBlue61

enolaguy

Üye
Burada ne karşılaştırılıyorki 808 kamerada her halikarda s4 ten daha iyidir.

• Beğen
Tepkiler: Elnur808 ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Hocam açık açık pozlama yapmışsın işte, arabanın farları falan kaymış hep.
Aynısını S4 de Yaptım 808den Farkı Nedir : ?
Burada ne karşılaştırılıyorki 808 kamerada her halikarda s4 ten daha iyidir.
Bazıları Iphone 6 Yada HTC M8 İn Kameraları Düşük Olduklarına Aldanmamız Gerektiği Düşünüyor 4 8 Mp Ama 20 Mpye Eş Değermiş Nasil Birşeyse :bilmm O Yüzden Şart :kotu:

• Beğen
Tepkiler: key43

Elnur808

Üye
Iphone 6 ,Yada HTC M8,yada Qalxay 6,yada Soni x'periya Olsun-BUNLARDA :D- Апаратны затвор,Ксенон Фспички,Филтир ,Carl-zeiss Lens,Вообщем Кандесатор,Pureview hareket yakalama,Free Navigasiya,Otomobil Rejim,Live view,По Радио Дисречер,HDMI ckș,Sesli arama kullaniși-yok Belle Androidi 2+2ye katliyor ve Çok uzun süre șarj tuta biliyor:D ve bu saydiklarim heçbiri (Androidi, ve Ios-da yok)-Yalanmi yazdiklarim Symbian belle Ile kyaslanacak telefon henüz yok
Ve En yüksek çözünürlü kameraya sahib 41.48MP-Kabul edemeyenler kendilerine teselli vermek için Symbian belle -ni Kötülüyorlar Ne demișler Gereksiz bunakașa gizli hayranlikdir-Nokia bu kameranin üzerinde dogru dürüst çalișmiș En azindan Kamera konusunda Nokia 808 pureview hakkini yemek dogru olmaz Adamlar Inanilmaz birșey yapmiș
Ben 1-muçuk yldir 808 FP-2 kullaniyorum Gerçekden harika bir telefon șimdiye kadar 1-șikayetim olmadi Beni kötü durumda burakmadi Çekdiyim fotograflari görseniz inanamassiniz Öyle Fotograf makinesi yok gerçekden Onunla kyaslanacak Fotograf makinesi bile yok Çekdiyi fotograflar gerçəkden olan üstü-O telefonu hiçbir telefona deyișmem

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 6 ,Yada HTC M8,yada Qalxay 6,yada Soni x'periya Olsun-BUNLARDA :D- Апаратны затвор,Ксенон Фспички,Филтир ,Carl-zeiss Lens,Вообщем Кандесатор,Pureview hareket yakalama,Free Navigasiya,Otomobil Rejim,Live view,По Радио Дисречер,HDMI ckș,Sesli arama kullaniși-yok Belle Androidi 2+2ye katliyor ve Çok uzun süre șarj tuta biliyor:D ve bu saydiklarim heçbiri (Androidi, ve Ios-da yok)-Yalanmi yazdiklarim Symbian belle Ile kyaslanacak telefon henüz yok
Ve En yüksek çözünürlü kameraya sahib 41.48MP-Kabul edemeyenler kendilerine teselli vermek için Symbian belle -ni Kötülüyorlar Ne demișler Gereksiz bunakașa gizli hayranlikdir-Nokia bu kameranin üzerinde dogru dürüst çalișmiș En azindan Kamera konusunda Nokia 808 pureview hakkini yemek dogru olmaz Adamlar Inanilmaz birșey yapmiș
Ben 1-muçuk yldir 808 FP-2 kullaniyorum Gerçekden harika bir telefon șimdiye kadar 1-șikayetim olmadi Beni kötü durumda burakmadi Çekdiyim fotograflari görseniz inanamassiniz Öyle Fotograf makinesi yok gerçekden Onunla kyaslanacak Fotograf makinesi bile yok Çekdiyi fotograflar gerçəkden olan üstü-O telefonu hiçbir telefona deyișmem
Elime Bu Cihazlar Geçtiği İçin Bunlarla Kıyaslama Yapabiliyorum Maalesef.
Nokia 808in Sırf Kamerası İçin 5 Sene Çalişmişlar Tabi Çıktı 4 Ay Sonra Sonlandırıldı Cihaz o Ayrı.

• Beğen
Tepkiler: key43

Elnur808

Üye
Nokia 808 -i Galxay 4-le karșilașdirdim bizzat kendim yapdim, HZ konusunda Nokia 808 Galxay 4-den 2-3 Defa hzli /IPhone 5s Lede karșilașdirdim Nokia 808 Iphone 5s-den 2-defa 3-defa daha hzli gerçəkden bu ișlemleri uyquladikdan sonra Syambian^3 Hızlandırma 2014 *GÜNCELLENDİ* 23 Yöntem - MaxiCep Nokia 808 en hzli telefon oldu
Kamera konusunda da-da en iyisi 808 /Șarj barindirma konusunda-da en iyisi 808/internetsiz Naviqsiya konusundada iyi 808/Hz konusundada en iyisi 808/Sesli kullaniș özelliyi super/HDMI-CXȘ super /ksenon ișik super pozlar yakalayabilmeni saglar/Radio dispeçer sayesinde istediyin șarkiyi radyoda arabada evde hiçbir koblo kullanmadan dinleye-dinlete bilirsin/Olan üstü birșey-Bunlar Sadece Nokia-da var hiçbir telefon(Samsung IPhone Soni xp)-Nokia nin yerini vermiyor Gerçekden

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 808 -i Galxay 4-le karșilașdirdim bizzat kendim yapdim, HZ konusunda Nokia 808 Galxay 4-den 2-3 Defa hzli /IPhone 5s Lede karșilașdirdim Nokia 808 Iphone 5s-den 2-defa 3-defa daha hzli gerçəkden bu ișlemleri uyquladikdan sonra Syambian^3 Hızlandırma 2014 *GÜNCELLENDİ* 23 Yöntem - MaxiCep Nokia 808 en hzli telefon oldu
Kamera konusunda da-da en iyisi 808 /Șarj barindirma konusunda-da en iyisi 808/internetsiz Naviqsiya konusundada iyi 808/Hz konusundada en iyisi 808/Sesli kullaniș özelliyi super/HDMI-CXȘ super /ksenon ișik super pozlar yakalayabilmeni saglar/Radio dispeçer sayesinde istediyin șarkiyi radyoda arabada evde hiçbir koblo kullanmadan dinleye-dinlete bilirsin/Olan üstü birșey-Bunlar Sadece Nokia-da var hiçbir telefon(Samsung IPhone Soni xp)-Nokia nin yerini vermiyor Gerçekden
O Kadarını Bilemiycem Denemedim

Elnur808

Üye
Arkadașlardan denedim Onlar Samsung,IPhone,Böle șeyler kullaniyorlar Onlara 808 daha hizli ve iyi oldugun kanitladim artik kendileri Kabul ediiyor 808 Iphone 5s-den ve Galxay 4-den daha hizli ve kullanișli Bende Lumia 1020 kullanirim ama :/ Lumia 1020 -Nokia 808-in yerini Dolduramiyor O yüzden Symbian^3-ü Brakamiyorum:

• Beğen
Tepkiler: polattt47, ringofdie, lazye ve 1 kişi daha
ringofdie

ringofdie

Üye
Symbianın sonunda 808 fiyatları yüksekti kaldık 500 e methediyolar ama umarım uygulama desteği böyle aksak aksak ilerlerde 808 e geçeriz :)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

Elnur808

Üye
808 i kayb etsem yada krilsa yine 808 alirim (Lumia 1020,1520,IPhone 4s,5 Note 2,Note 3)-üm oldu kullandim-onlar Nokia N8-in yerini bile dolduramadilar,o yüzden N8-e kardeș olan 808 iyi olur düșündüm aldim :) iyi etdim aldim :D

• Beğen
Tepkiler: cyborg78 ve DarkredBlue61
@Safak

@Safak

Üye
Guzel karsilastirma tesekurler:)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve Elnur808
AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
Hacılar eskiden beri nokiadaki çözünürlük hçbi telefonda yoktu halada yok sayarım. NOKİA kamera konusunda bnce dünya markası ;)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve Elnur808

Elnur808

Üye
Kamera üzre dünya markasi șu an Rekor hala 41.48Mp Pureview dogru :ama Fire Naviqsiya bitek Nokia-da var (Numara kullanmadan Internet kullanmadan wi-Fi)kullanmadan istediyim yere konușub yolu tarif,ederek bedava götürüyor Samsung IPhone kullanan arkadașlara söyledim inanmadilar hayatda öyle șey olamaz dediler Vallahi billahi dedim alin numarayi çkardim hiçbișeysiz telefon konușarak gideceyimiz yere götürdü bizi böyle birșey nasil olabilir ya öyle söylediler sanki mucüze gördüler

• Beğen
Tepkiler: AtLaNtiSs. ve DarkredBlue61
polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Kamera üzre dünya markasi șu an Rekor hala 41.48Mp Pureview dogru :ama Fire Naviqsiya bitek Nokia-da var (Numara kullanmadan Internet kullanmadan wi-Fi)kullanmadan istediyim yere konușub yolu tarif,ederek bedava götürüyor Samsung IPhone kullanan arkadașlara söyledim inanmadilar hayatda öyle șey olamaz dediler Vallahi billahi dedim alin numarayi çkardim hiçbișeysiz telefon konușarak gideceyimiz yere götürdü bizi böyle birșey nasil olabilir ya öyle söylediler sanki mucüze gördüler

Ne içiyorsun sen bizede söyle... Yok artık daha neler

• Beğen