Nokia 8 Root Atma ve TWRP Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

 • 21 Nisan 2019
 • 75 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Sponsorlu Bağlantılar

  Snapdragon 835 işlemcili amiral gemisi Nokia 8 şuanda Türkiyede 2500 Türk Lirası civarında bir fiyat etiketi ile satılmaktadır. Eğer sizde Nokia 8 kullanıyorsanız ve cihazınız üzerinde daha fazla özelleştirme yapmak istiyorsanız bu konuda anlatacağım Nokia 8 root atma ve Nokia 8 twrp yükleme işlemlerini yaparak Xposed modülleri yükleyebilir ve telefonunuz üzerinde çok daha fazla özelleştirme yapabilirsiniz.

  Bu işlemler sırasında veya işlemler sonrasında telefonda meydana gelebilecek herhangi bir sorundan ben veya maxicep.com yönetimi sorumlu değildir. Öncelikle BURAYA tıklayarak adımları takip etmeniz ve Nokia 8 bootloader kilidi açma işlemini yapmanız gerekmektedir.

  Nokia 8 TWRP Yükleme

  BURAYA tıklayarak adb driver dosyasını indirin ve bilgisayara yükleyin. BURAYA tıklayarak Nokia 8 twrp dosyasını bilgisayarınıza indirin ve dosya adını recovery.img olacak şekilde değiştirerek adb klasörü içerisine atın. Sonrasında telefonunuzu tamamen kapatın. Ses açma + güç butonlarına aynı anda basılı tutun ve karşınıza gelen seçeneklerden reboot bootloader yazan seçeneğe gelerek güç tuşu ile seçin. Telefonu kablo ile bilgisayara bağlayın. Adb klasörü içerisinde cmd komut yöneticisi uygulmasını çalıştırın.
  Kod:
  fastboot flash recovery recovery.img
  komutunu yazın ve enter tuşuna basın. Kısa süren yükleme işleminin ardından Nokia 8 twrp yükleme işlemi bitecektir.

  Nokia 8 Root Atma

  BURAYA tıklayarak magisk 19 dosyasını indirin ve telefonunuzun içine atın. Sonra telefonu kapatın. Ses açma + güç tuşlarına basılı tutarak twrp recovery menüsünü açın. Yükle kısmına girerek Magisk 19 dosyasını bulun ve seçin. Ardından telefonu yeniden başlatın. Google Play mağazasından root check benzeri uygulamalardan herhangi bir tanesini indirerek Nokia 8 root atma işleminin başarılı olup olmadığını kontrol edin.
   


  Yazan: Buğra

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/05/2019 - 19:34