Nokia 7610 zıp açarmı ve n gage desteklermi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 7610 zıp açarmı ve n gage desteklermi?
Yardım ederseniz sevinicem hadı ustalar :)

yunus5055

yunus5055

Üye
Kardeş zıp ve rar açmak için xplore yi kullan ... Ama şifreli zıp leri açmıyor .... Ve Evet Ngage oyunları destekliyo .. Ama bazılarını oynatır bazılarını oynatmaz .. Deneyip görmek lazım yani :)

Fatih.33

Üye
şifrelileri açmak icin handy zip weya winrar kullan

webci274

Üye
Yahu bu telefon s60 mı? Evet. Burası s60 bölümü mü? Evet. Yetmedi mi şunu çalıştırır mı şunu yapar mı soruları.... Girin bakın kardeşim uygulamalar bölümününe. Orada var hepsi.

yunus5055

yunus5055

Üye
... Arkadaş zaten bilmediğinden değilya adeta üyeliğini kasmak için konu açıyo ... 7610 un sisteminin destek bölümünün burası olduğunu bilecek kadar bilgisi varsa gerisinide getirir zaten ...

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
    Konu Sahibi
Ne diyosunuz kardeşim ben yeni katıldım anlamam destek bölümü falan nokia 7610 s60 sa onun da burda yeri vardır şimdi şu oyunu çalıştırır dersiniz sonra yükleriz çalıştırmaz işte o zaman milletten küfür yersiniz anladınız siz sadece üyesiniz eğer bi hatam varsa da admin tepgi verir size yok bu burda olmaz yok şu şurda olmaz kelimesi düşmez ve admin bi tepgi vermemiş ise konuda bi problem yok bana laf atanlarda bi problem var demektir düzgün durun :@

yunus5055

yunus5055

Üye
Arki uçmuş :) sakin ol şampiyon tamam birşey demedik ...

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
    Konu Sahibi
Ben sinirli adamım her şeye kıza biliyorum işte

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
yigiyorsan bu b.k. Cevaplarinada katlanacaksin. Sorunun cevabini biliyorsan sormucan. Herkez herseyi bilmez, bilende cevap yazmayabilir. Pasa gonlune kalmis. Afra tafra yapma. Benden Kardes tavsiyesi ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...