Nokia 7610 hatsız çalıştıran program var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

vahhap

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 7610 hatsız çalıştıran program var mı?
Herkese merhaba, bir tane 7610 aldım. Fakat hatsız çalıştırmayi bir türlü bulamadım forumlarda. Var mi böyle bi program?

Ya da çalışmayan eski bir sim kart bulup taksam onunla açılır mı? :D

Son düzenleme:

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Herkese merhaba, bir tane 7610 aldım. Fakat hatsız çalıştırmayi bir türlü bulamadım forumlarda. Var mi böyle bi program?

Evet eski bir sim kart takıp kullanabilirsin.
Sadece telefonu ilk açtığında ''sim kart kaydı yapılamadı'' uyarısı verir, sonra istediğini yapabilirsin.

Not: S60v1'ler için hatsız telefonu çalıştırma programı vardı, çok iyi hatırlıyorum ama telefonu kasıyordu.
Kullanılmayan sim kart en güzel çözüm, her şey normal olarak çalışıyor.Ben Nokia 5210, 3660 ve N70'imi kapanmış olan sim kartlarım ile açıp özlem gideriyorum mesela. :)

Arada bir aktif hat da takıyorum ki, telefon BTK tarafından öldürülmesin.
Belki duymamışsınızdır, belli bir süre kullanılmayan cihazlar büyük devletimiz tarafından iletişime tamamen kapatılıyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, vahhap, Hasand. ve 1 kişi daha
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: gonyalı, vahhap ve DeV/AsA
Hasand.

Hasand.

Üye
Evet eski bir sim kart takıp kullanabilirsin.
Sadece telefonu ilk açtığında ''sim kart kaydı yapılamadı'' uyarısı verir, sonra istediğini yapabilirsin.

Not: S60v1'ler için hatsız telefonu çalıştırma programı vardı, çok iyi hatırlıyorum ama telefonu kasıyordu.
Kullanılmayan sim kart en güzel çözüm, her şey normal olarak çalışıyor.Ben Nokia 5210, 3660 ve N70'imi kapanmış olan sim kartlarım ile açıp özlem gideriyorum mesela. :)

Arada bir aktif hat da takıyorum ki, telefon BTK tarafından öldürülmesin.
Belki duymamışsınızdır, belli bir süre kullanılmayan cihazlar büyük devletimiz tarafından iletişime tamamen kapatılıyor.
Yaklaşık 7 yıl hat takılmayan cihaz IMEI kapanıyor btkdan
Mesaj birleştirildi:

Açılır tabikide

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, gonyalı, PALA. ve 1 kişi daha

vahhap

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar eski sim kartimi buldum onu takınca aynen üstteki mesajda denildiği gibi uyarı veriyor ona yapacak bişey yok :) Sonuçta amacımıza ulaşmış olduk. :)

7 yıl olayını duydum her sene bir gün sırayla tüm telefonlara takıyorum sim i :)

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, gonyalı ve PALA.