Nokia 701 in ekran kilit sürgüsü bozuldu

Sponsorlu Bağlantılar

sselimk

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 701 in ekran kilit sürgüsü bozuldu
kilit sürgüsü birdenbire boşa çıktı çalışmıyor şimdi kırılmış mıdır maliyeti nedir garanti kapsamına girer mi ?

canersonmez94

canersonmez94

Üye
basit bir telefon tamircisi bile yapabilir. 701 in kilit sürgüsü çok sağlam değil bağlantı kopmuştur muhtemelen. Telefonu sökebilen herkes onarabilir. sürgü tuşunu alttaki tuş girdisine yeniden oturtmak gerekiyor

sselimk

Üye
    Konu Sahibi
yerinde aşağı yukarı rahatça oynuyor kırılmış olma ihtimali var mı ?

asigsasi

asigsasi

Üye
aynı sorun bende de oldu gönderdim garantiye yaptılar kilit tuşu içindeki tırnak filme bağlı olduğu için ya tırnak kırılmıştır yada film den çıkmıştır 8 gün sonra cihazı geri aldım ve o gün den sonra sıkıntı olmadı hiç garantiye gönder derim :)

• Beğen
Tepkiler: manolyam63

sselimk

Üye
    Konu Sahibi
haftasonu göndericem sonucu yazarım

manolyam63

manolyam63

Üye
teşekkürler

sselimk

Üye
    Konu Sahibi
teknik servisle konuştum ama orta kasanın komple değişeceğini söyledi bu normal mi bir de garanti kapsamına girer mi kesin acaba

asigsasi

asigsasi

Üye
garanti dahilinde dir

sselimk

Üye
    Konu Sahibi
istanbul a göndermek de istemiyorum hiç giden telefon başka bi sorunla geri geliyor

Kayahan14

Kayahan14

Üye
aynı sorun bende de oldu gönderdim garantiye yaptılar kilit tuşu içindeki tırnak filme bağlı olduğu için ya tırnak kırılmıştır yada film den çıkmıştır 8 gün sonra cihazı geri aldım ve o gün den sonra sıkıntı olmadı hiç garantiye gönder derim :)

modifikasyon dan dolayı garanti dışı demediler dimi

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Benim de o tuş tarafı açıp kapatma ile biraz yiyilmiş durumda. Garantiye yollarsam şimdi dış kapak da değişilir mi?

bayon

Üye
ya benim telefonum n8 benim de sürgüm takılıyordu komple anakartı değiştirmişler ne mantıksa :D

sselimk

Üye
    Konu Sahibi
Telefon hala serviste bugün konuştum yedek parça beklediklerini söylediler ama yedek parçanın gelmesi ne kadar sürebilir ki bir de neresi değişir acaba sadece kilit yeri mi değişir yoksa komple kasa mı değişir

bayon

Üye
Telefon hala serviste bugün konuştum yedek parça beklediklerini söylediler ama yedek parçanın gelmesi ne kadar sürebilir ki bir de neresi değişir acaba sadece kilit yeri mi değişir yoksa komple kasa mı değişir

ne kadar oldu telefonu alalı

sselimk

Üye
    Konu Sahibi
11 ay falan

sselimk

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu sonunda alabildim servisten garanti kapsamında değişti 15 gün kadar serviste kaldı ama bir sorunu yok şimdi yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

asigsasi

asigsasi

Üye
hadi geçmiş ve hayırlı olsun :)

manolyam63

manolyam63

Üye
servıse gonder...