!!!!Nokia 701 Destek!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mku97

mku97

Üye
    Konu Sahibi
!!!!Nokia 701 Destek!!!!
Sizce nokia 701 alınır mı ? Bu modele rakip hangi modeller var ? Acil yardımmm.

kraliletisim

Üye
ben yeni aldım gerçelten çok iyi bir tel tavsiyemdir

erollcelik

erollcelik

Üye
Bu fiyata alabileceğin en iyi telefon diyebilirim.

backwater

backwater

Üye
bu modele rakip sadece 808 var, bazıları n8 diyebilir bir de ama onunda kamerası ve hdmı haricinde hiçbir üstünlüğü yok,kullanımı kolay ve hızlı bi telefon

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Bendede var bende tavsiye ederim bu fiyata en iyi telefonlardandir bence.

caglar b

caglar b

Üye
android istemiyorsan alınabilicegin en güzel telefon. sadece telefon ve multimedya cihazı olarak kusursuz (kamerası yakın çekimlerde iyi degil onu diyim ) ama oyun istersen hd oyun var ama az bu mesajı 701 ile yazıyorum

keys1903

keys1903

Üye
oyun uygula sevmıyorsan alınacak bir tel

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
701 kendi fiyat aralığında başarılı bir model ancak daha üstünü var ki Sony Xperia U daha alınası bir modeldir. Ancak tek kaybettiği nokta 4 gb hafızası ve hafıza kartı girişi yoktur. Yani benim müziklerim çok değildir 1 gb geri kalanı da aşırı olmasa da birkaç oyun uygulama ile doldururum diyorsan Xperia U şiddetle tavsiye edilir.

tekinhar

tekinhar

Üye
uygulama , oyun gibi seyler ile vakit gecirceksek sakın alma , donanım olarak seni tatmin edecektir ama , sırf yazılım icin android al derim .. Sakın alma htta , androidtte ,facedeki bildirimlerin msj gibi geliyor , wif ile görüntülü konusma vb hersey cok dha iyi

- - - Eklendi - - -

+ ekranı amoled değil , telefonda siyah diye bi renk yok gri gösteriyor :) amoled telefonlara icin gidecektir renklerinden dolayı .. Bunları 701 den yazıyorum :) sosyal ağları zayıf ..
+ Yönü nfc var (kullanılcak pek biseyi.yok henüz)
- fm verici var

asigsasi

asigsasi

Üye
nokia lumia lardan al wp8 iletişim sistemli bi telefon al derim oyun hastasıyım dersen android al

versino2

versino2

Üye
ben memnunum gayet güzel hoş bir telefon ben görselliği için aldım.tek eksi tarafı af yok

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Çok iyi telefon baya memnundum tavsiye ederim :)

sinatt_28

sinatt_28

Üye
bence nokia alma bende sıfır aldım ama ne oldu ezelden ebede yerimizde sayıyoruz java oyun bile çıkmıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...