nokıa 700 yüklenemedi hatası yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

ümit 0202

ümit 0202

Üye
    Konu Sahibi
nokıa 700 yüklenemedi hatası yardım edin
nokıa 700 fp2 hacklı telefonuma bi uygulama yüklerken yüklenemedi hatası yada güncelleme hatası diyor lütfen yardım edin

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ofline Olan Sisini Bul Yükle

Cadillac34

Üye
Yüklenemedi diyorsa uyumlu değildir. Güncelleme hatası diyorsa o uygulama önceden kuruludur ya da o uygulamanın bir önceki sürümü kuruludur. Kurulu uygulamayı görmek için uygulama yöneticisini bakmanı öneririm.

ümit 0202

ümit 0202

Üye
    Konu Sahibi
mesela haritayı 3.09(95) yüklemeye çalışıyorum güncelleme hatası diyor yüklü olanı siliyorum yine aynı hatayı veriyor bi çözümü yokmu

Cadillac34

Üye
mesela haritayı 3.09(95) yüklemeye çalışıyorum güncelleme hatası diyor yüklü olanı siliyorum yine aynı hatayı veriyor bi çözümü yokmu
Haritayı hangi mağazadan veya siteden indirdin?

kadikoy

kadikoy

Üye
tel.iniz haklı ise uygulamalar bölümünde RomPatcher+v3.1 programının yüklü olması lazım.
onu bul,tıkla ve aç 2 satır (install serverRP+ .open4AllRP+) mavi işaretli olacak onları tıklayınca yeşil olurlar.
ve istediğin uyumlu programı rahatlıkla yüklersin.
NOT:program yüklü değilse forumda veya internette kolayca bulabilirsin.

ümit 0202

ümit 0202

Üye
    Konu Sahibi
onlar bende var zaten rompatcher 3.02(0) yüklü oldugu halde hata veriyor yükledigim şeyler telefonun orjinal uygulamaları uyumlu ama hata veriyor

Cadillac34

Üye
onlar bende var zaten rompatcher 3.02(0) yüklü oldugu halde hata veriyor yükledigim şeyler telefonun orjinal uygulamaları uyumlu ama hata veriyor
Arkadaşın dediği gibi; saydığı uygulamalar varsa kolayca yüklenmesi lazım. Yine de yüklemiyorsa hack sorunun var demektir.

kadikoy

kadikoy

Üye
rom patcher yüklü olabilir ,fakat tıklayıp içindekileri (mavi renkten yeşil renge) çevirmezsen yeni uygulamalar yüklenmez hata verir.yeşil renge çevirdikten sonra tekrar yüklemeyi dene olmazsa.
telefonunu tekrardan haklaman gerekir.:oku

ümit 0202

ümit 0202

Üye
    Konu Sahibi
bunun hackla bi alakası yok bence aktif edince yüklenemedi diyor kaparınca süresi geçmiş sertifika diyor

ümit 0202

ümit 0202

Üye
    Konu Sahibi
nokıa haritanın 3.9(95) olanını yüklemeye çalışıyorum olmuyor qt uygulamasını yüklemeye çalışıyorum olmuyor bunlara bakıyorum ya belleyi yada fp2 uyumlu olanı seçiyorum

Cadillac34

Üye
Başka hairita denesen olmaz mı? Mesela; Yandex Harita veya Google Maps gibi.

ümit 0202

ümit 0202

Üye
    Konu Sahibi
sorunsuz çalışan birşey olsun farketmez link at

ümit 0202

ümit 0202

Üye
    Konu Sahibi
bu link açılmıyor

Üst Alt