Nokia 700 aramada ses gidiyor ama ses gelmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 700 aramada ses gidiyor ama ses gelmiyor
Bugün sabah kalktm arama yaptm bu sorunla karşılaştm. Arama yaparken dıt sesi bile gelmiyordu. Konuştgm kişi sesin geliyor diyor ama ben konuşma sırasnda hic ses gelmiyor. Aramayı hoparlöre alınca konuşuyorum. Ses seviyesinde de sıkıntı yok. Problem ne acaba?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ahize Patlamiş Olabilir Yada Temassızlık Vardır Pek Para Bile TutmazUfak Sorun Ama Dead Flash Atıp Kesinleştir Derim Sonra Ver Tamire

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Ahize Patlamiş Olabilir Yada Temassızlık Vardır Pek Para Bile TutmazUfak Sorun Ama Dead Flash Atıp Kesinleştir Derim Sonra Ver Tamire
Akşam sıkıntı yoktu sabah kalktım böyle olmuş bakalım ne derlerse artık. Flash ile filan uğraşacak kadar sabırlı değilim telefoncu ne yaparsa artık sağol bilgi için:)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Akşam sıkıntı yoktu sabah kalktım böyle olmuş bakalım ne derlerse artık. Flash ile filan uğraşacak kadar sabırlı değilim telefoncu ne yaparsa artık sağol bilgi için:)
Yazılımsal Olma İhtimalıde Olabilir O Yüzden Yoksa Telefoncunun 5 10 Dksini Almaz Ahizeyi Değiştirmek Büyük İhtimalle Soketi Kaydı yada Patladı Hoparlör