Nokia 6'nın kutu açılış videosu yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Finlandiya merkezli dev cep telefonu üretici Nokia tarafından geliştirilen 6 isimli akıllı cep telefonunun kutu açılış videosunu yayınlandı. İşte o videodan görüntüler...

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kablosu Acaba Eski Telefonlardaki Gibi Kalitelimi Özellikle Şu Samsungun Kablolarına filan Uyuz Oluyorum

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Kablosu Acaba Eski Telefonlardaki Gibi Kalitelimi Özellikle Şu Samsungun Kablolarına filan Uyuz Oluyorum
kulaklık ve kablo lumia serisindeki gibi
kulaklık fena sayılmaz ama kaplaması biraz yumuşak benimki biraz zayıftı
kablo ise 2-3 yıl rahat gider ama ben c601inki gibi kabloyu tercih ederdim bu kablonun soket kısımları biraz fazla köşeli kıvrıldığında iç kısmındaki teller zorlanıyor benim kablo 2 yıl yoğun kullanım sonrası geçen yaz koptu çok kıvırıp cebimde taşıdım yanlız onun etkisi büyük
c6nınki ise bildiğin paraşüt ipi gibi dış kaplaması daha kalın ve bağlantı bölgeleri korumalı

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
kulaklık ve kablo lumia serisindeki gibi
kulaklık fena sayılmaz ama kaplaması biraz yumuşak benimki biraz zayıftı
kablo ise 2-3 yıl rahat gider ama ben c601inki gibi kabloyu tercih ederdim bu kablonun soket kısımları biraz fazla köşeli kıvrıldığında iç kısmındaki teller zorlanıyor benim kablo 2 yıl yoğun kullanım sonrası geçen yaz koptu çok kıvırıp cebimde taşıdım yanlız onun etkisi büyük
c6nınki ise bildiğin paraşüt ipi gibi dış kaplaması daha kalın ve bağlantı bölgeleri korumalı
Kulaklıklarını Oldum Olası Kullanmadımda USB Önemli Dediğin Gİbi.Şimdiye Kadarda Hiç Kablo Bozmadım Daha Doğrusu Bozamadım Bayaği Bir Sağlam

Üst Alt