Nokia 6630 Yükleme Güvenlik Hatası Sorunu Yardımmm(Çözüldü)


Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar ilk defa konu açıyorum umarım doğru yere açmışımdır neyse benim sorunuma gelelim benim 6630 telefonum var pyhton kurmaya çalıştığım zaman güvenlik hatası yüklenemiyor gibi bir hata alıyorum napmalıyım ?
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Telefon tarihini 2007 2008 gibi geriye alıp yüklemeyi dener misin ?
 
Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
bu sefer kurdum ama sadece logosu ve ismi çıkıyor menüde bastığım zaman girmiyor uygulamaya
yardım edecek kimse yok mu??
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Doğru Python yüklediğine emin misin ?
 
Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
bin türlü python dosyası indirdim hepsindede aynı sorun var :(
telefonun tarihini 2007 değilde 2008 yapıp aynı dosyayı kurmayı denedim bu sefer kurdu yardımınız için teşekkür ederim :) demek ki tarihle oynamak lazımmış :D
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Çözüme önayak olduğuma sevindim. :)
İyi forumlar.
 
  • Beğen
Tepkiler: ASİ DADAŞ ve Bertan_371
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt