Nokia 6600 açılma sorunu , Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oooggguuuzzz

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6600 açılma sorunu , Yardım
Arkadaşlar telefonuma(nokia 6600 telefonum) font yükledim.Şimdi açılmıyor.* yıldız tuşu basmadığı içinde format atamıyorum fontu kaldırmanın bi yolu yokmu.Telefonu açıyorum noia yazısı geliyor sonra nokia yazısı kayboluyor bembeyaz ekran ve ışık hiç sönmüyor.Şarj bile olmuyor ne yapmalıyım.

emre_kalay

emre_kalay

Üye
hım stelefon durduk yeremi oldu

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Font Remover ( Sonradan yüklediginiz yazı tipini kaldırmanızı sağlar bununla yapabilirsin

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar telefonuma(nokia 6600 telefonum) font yükledim.Şimdi açılmıyor.* yıldız tuşu basmadığı içinde format atamıyorum fontu kaldırmanın bi yolu yokmu.Telefonu açıyorum noia yazısı geliyor sonra nokia yazısı kayboluyor bembeyaz ekran ve ışık hiç sönmüyor.Şarj bile olmuyor ne yapmalıyım.
Arkadaşım cihaza hard format atmayı dene:Symbian Telefonlarına Format Atmak nasıl yapıldığı burada anlatılıyor.

oooggguuuzzz

Üye
    Konu Sahibi
yıldız tuşu basmıyor tüh yafff.yardımın için teşekkürler

quad4core

quad4core

Üye
hafıza kartına yüklediysen karta format at

oooggguuuzzz

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartına olmadı telefon hafızasına yükledim...

target58

target58

Üye
lut ven cevapp verinya benim 6600 oldu daha acılmıyo sizden n70 donusturme programı aldım ve front dıye dosyası C:/sistem klasorune attım sonra tell kapandı vee acılması ışık yanıyo dahada acılmıo yardım lutven

musa_66

musa_66

Üye
arkadaşlar bildiğim bir yol var denerseniz bilginize telefonu duvar kağıdı gelene kadar kalem tuşuna basılı tutarak açın umarım faydası olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt