Nokia 6303i yazilimda sorun mu var?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
korkusuzmaraz

korkusuzmaraz

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6303i yazilimda sorun mu var?

Merhaba arkadaşlar nokia 6303i cep telefonum var. Birgün telefonumu arkadaşıma müzik dinlemesi için vermiştim. Oda müzik dinlerken 5 dakka olmadan telefon kendiliğinden kapandı. Olaylar bundan sonra başlıyor.
_Telefonu açtığımda menüdeki öğelerin yerleri değişmişti. Öğeleri kendi isteğime göre ne kadar düzersem düzeyim telefonu açıp kapattığımda tekrar eski halini alıyor.
_Ayrıca ben mesaj ayarlarında multimedya mesajı alımı açık olduğu halde kendiliğinden kapalı hale geçti. Daha sonra ayarı düzelttikten sora gelen multimedyayı da açamadım.
_Çektiğim fotoğrafaları galeride gözüküyor. Fakat açamıyorum.

Ne kadar fabrika ayarlarını geri yüklersem yükleyeyim birdaha da telefon eski haline gelmedi. Galiba format atmam lazım ama daha önce hiç atmadım ve formattan önce Nokia PC Suit le telefonun yazılımını güncelleştirmem gerekiyor mu?

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
güncelleştirme zaten format demek dene bence

korkusuzmaraz

korkusuzmaraz

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleltirmeyle düzelmezse yapabileceğim tek şey format mı?

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
telefonu güncelleyince zaten formatta atmış oluyosun

- - - Eklendi - - -

verilerin kayboluyor falan

korkusuzmaraz

korkusuzmaraz

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Bu sitedeki format yönergelerini izlemeyi düşünüyordum hem videolu hem yazılı anlatımda linkte mevcut. Fakat senle konuştuktan sonra Nokia PC Suite ile telefonun yazılımını güncelleştirmeye karar verdim. Eğer güncelleştirmeyle düzelmezse sitedeki format yönergelerini izleyeceğim

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Benimde 1.5 sene 6303i kullanmışlığım var.Bende ovi mağazadan çok çekmiştim.Bir türlü sorunu çözememiştim.Birisi phoenixden tekrar yazılımı flashla falan demişti.Ben o zaman phoenix nedir flash nedir bilmezdim.Kaldı gitti öyle.Sen inşallah çözersin.

korkusuzmaraz

korkusuzmaraz

Üye
    Konu Sahibi
Benimde 1.5 sene 6303i kullanmışlığım var.Bende ovi mağazadan çok çekmiştim.Bir türlü sorunu çözememiştim.Birisi phoenixden tekrar yazılımı flashla falan demişti.Ben o zaman phoenix nedir flash nedir bilmezdim.Kaldı gitti öyle.Sen inşallah çözersin.

[video=youtube;S6JwfmrfEx4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S6JwfmrfEx4[/video]

Senin o dediğin Phoenix le flaşlama bu videoda bende eğer Nokia Pc Suite le güncellemeden sonra tatmin olmazsam bunu yapacağım.

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Kardeş dediğini yaptım sorunum düzeldi. Fakat Nokia PC Suite le telefonu güncellerken yedekleyelim midiye soruyor. Yani sen istersen hiçbirşeyin silinmez.

Hasan battım

Üye
Beyler bir sorum olacak peki bu oviye benim 6303i classıc girmiyor ne den bilen var mı ? Ha unutmadan fotoğrafları açınca gösterilecek fotoğraf yok diyor bir zahmet yardım edin ne olur çok zor durumdayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt