Nokia 6300 Türkçe %100 Çalışan Msn

Sponsorlu Bağlantılar

BanditGoXeL

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6300 Türkçe %100 Çalışan Msn

Yaklaşık 3 Gündür Sorunsuz Kullanıyorum...Ebuddy Programının Türkçe ve Düzenlenmiş Şeklidir.Klasör İçindeki Anlatılanları Yaparsanız İndirdikten Sonra Çok Az Kontörünüz Gidicektir.Ben Avea Kullanıyorum Bazen 1 Kontör Gidiyor Bazense Hiç Gitmiyor.

• Beğen
Tepkiler: ilkay5534 ve onur_22

xman26

Üye
ya arkadas ben bu ayarları yaptım..msn ye bağlanıyorum ama senin gönderdiğin ayarlarda bir yer tutmuyor...hesap ismi bende'' isimsiz'' yazıyo..onu nasıl değiştireceğiz...cvpı bana özel mesajla yazarsan sevinirim...cünkü burayı bidaa bulamaya bilirim.ok...simdiden saol...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
TEşşekkürler.

frekans-düzce

Üye
çalışmıyor kardeş bendede sanırım ayarlarda bişe var tarif edermisin bağlantı şeklini .vodafon kullanıyorum

zafeer

Üye
çok saol

Sh3ri10

Üye
5310 için oLurmu :S ben Yükledim

ergunx

ergunx

Üye
senın msn hiç bi halta yaramıyor

uglylife

Üye
arkadaşlar 5310 xpress te kullanıyom şiddetle tavsiye ederim kontor çok az gidiyo 1 iki anca dediklerini ii anlayıp ayarı yapma önemli kardeşime teşekkür ediyom çççooook sağol

sheqil11

Üye
nokıa 6300 a yukledım ben ayarlarıda tam ama lutfen bekleyın baglantı kuruluyor dıyor acılmıyo yardımcı olursanız sevınırım

Şarklı

Üye
işe yarar teşekkürler

TROJAN_43

TROJAN_43

Üye
Ben bunu kullanıyorum çok süper şiddetle tavsiye ederim

byilmazZ

byilmazZ

Üye
tesekkürler :oke:

hakankhan

Üye
sadece vodafone kullanıcıları için.. avea için yokmu..

47085

Üye
arkdaşlar bu rapisshare yavv
:(:@

ALPARS™

ALPARS™

Üye
paylaşım için sağol sony ericssonda çalışırmı?

Audi12

Üye
Çok sagol.

hell_fewer

Üye
walla süpersin dostum ne dedıysen aynen uyguladımda Türkcell mi yoksa Turkcell mi orasını anlamadım Mesaj atarmısın sana zahmet

2009emre

Üye
teşekkürler çok sağol kardeş:)

okannn30

Üye
SaoL kardesim qüzeL payLasım

Üst Alt