Nokia 6300 Model de donma sorunu??

Sponsorlu Bağlantılar

freedom_198

freedom_198

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6300 Model de donma sorunu??
Mrb iyi günler.
Arkdaslar telefonu yaklasık 1 senedır kullanıyorum.
Tel de donma olayı oluyor hafıza kartında dersenız 1 gb hafıza kartı var ama mp3 fazla yok.
Bunun dısında ne gıbı nedenlerde donma yapabılır yazılımda felan sorun olabılırmı
acaba:)

ghost42

Üye
Evet yazılım hatası olabilir, bende 1.5 yıldır 6300 kullanıyorum ama öyle bir sorunla karşılaşmadım bence garantiye gönder.

mukemmelim

Üye
arkadaşlar bende 1 senedir kullanıorum 8gblık hafıza kartı kullanıorum telefonda en ufak bi kasma yok bi sürü mpg-4 film foto ve mp3 barındırıorum tek bişey var bi klasöre fazla bişey atma bir çok klasöre böl içindekini taktik bu

pc_facker

Üye
mukemmelim telefonun 6300 mı 6300 ise 8 gb mi kullanıyorsun en fazla 2 gb detekliyor sanırım :)

ahmet0649

Üye
hafıza kartını biçimlerndir geçmesi lazım

czcenk

czcenk

Üye
arkadaşım mrblar bendede 3110c model telefon var mp3 güncelleşmesinde kendi kendine reset atıyor ve donmalar yapıyordu.bu modellerde bunlar normaldir.yani 6300 ve 3110c gibi telefonların sistemi aynı.telefonuna kaliteli bir hafıza kartı al ve yapabiliyorsan nokıanın sitesine girip usb kablosuyla güncelleştir.yapamıyorsan bir cep telefoncuya götür.telefonun ilk günkü gibi hızlı çalışacaktır..

--------------- Ekleme ---------------

dikkat!:kesinlikle telefonun desteklediği kadar yani 2gb fazla yüksek hafıza kartı alma!zamanla telefonunu yorar ve kullanılmaz hale gelir ömrü kısalır.işletim sistemine zarar verir!!!

timex

Üye
aynı sorun bendede vardı 3 kere servise gitti ilkinde hafıza kartı dediler değiştirdik 2.kez yaptığında kullandığın temadan dediler hareketli swfydi ne alakası varsa kaldırdık 3.de telefon güm kapandı açılmadı sonunda yenisini verdiler bende sattım bütün hevesimi kursağımda bıraktı bu telefon sana tavsiyem kilitleniyorsa bir an önce elinden çıkar kardeş

yupyuxexes

Üye
arkadaşım hafıza kartından çok telefonun hafızasının boş olması önemli? tel hafızasını tutabildiğin kadar boş tut, dolu olması tel i yavaşlatıyo..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Tema'dan kaynaklana bilir.

kemanprensi

Üye
Arkadaşım benimde 6300 var yazılım güncelledim ama yine aynı şey oluyor donma yok maşşallahı var ama arada bir ekran beyaz olup tuşlar kilitli halde kendine geliyor sorun bu anlayamadım bende...

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Evet büyük temalarda bazen donuyo

alban35

alban35

Üye
arkadaşlar bende 1 senedir kullanıorum 8gblık hafıza kartı kullanıorum telefonda en ufak bi kasma yok bi sürü mpg-4 film foto ve mp3 barındırıorum tek bişey var bi klasöre fazla bişey atma bir çok klasöre böl içindekini taktik bu
4 gb hafıza kartı taktım desteklemedi. 8 gb ı nasıl destekler. Teknik özelliklerinde en çok 2gb diyor.

ekoman245

Üye
Arkadaşlar bende 6300 ı ilk çıktığında almıştım yani Kasım 2007 galiba. İşte normal kullanıodum ilk aldıgımda 1 gb hafıza kartı ile aldım. Ama sonra az geldi 2 gb olsun dedim ama 4 destekliyorsa takayım dedim taktıgım gibi telefon reset attı çıkarınca normal çalıştı su anda 2 gb kıngston hafıza kartı var takır takır kullanıyorum. Arkadaş 8 gb dio ama bana göre 6630 yerine 6300 yazmıstır ( 4luk olmuosa 8 lik nerdeeeee)

jwass

Üye
ohaaa len 8 mg hafizayı nasl kaldırçak

bozk

Üye
yazılım sal hatalardan kaynaklanan sorunlar fabrika ayarlarına dondurdugunuzde hallolur.yınede olmassa pc suıte ile guncelleyın olsun bitsin

eyup007

eyup007

Üye
yazılım sal hatalardan kaynaklanan sorunlar fabrika ayarlarına dondurdugunuzde hallolur.yınede olmassa pc suıte ile guncelleyın olsun bitsin
pc suite ile güncelleyince geçmiyor bu tarz hatalar phoenix ile firmware update yapsa bence daha iyi olur bunu yaptıktn sonra hafıza kartını biçimlerdir...üstünede 100kb kadarlık bir tema kullan hiçbirşeyi kalmaz bana görede zaten s40 sistemini en hızlı çalıştıran tellerden biri 6300

elleya081

arkadaş telefon hafızasını boşalt sorun çözülücek

kepicli

Üye
4 gb hafıza kartı taktım desteklemedi. 8 gb ı nasıl destekler. Teknik özelliklerinde en çok 2gb diyor.
yani abi yani yuh diyesim war. hocam bu telefonu kendisi yapmış heralde:d::ehe:yuru

birindar92

Üye
slm benim tel 6300tel kendi kendine açilip kapaniyordu tamire götürdüm yazılım degişecek dediler yazılım degişti bir kaç gün kulandım gene eskisi gibi oldu bu seferde ben yazılımı degiştim gene aynı oldu ve simdi pinkoduunu girdikten sonra kapanıyo açiliyo pc ye bağllayamıyorum bana bi yol veya bi program önere bilirmisiniz ACİL YARDIM LÜTFEN

Üst Alt